Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jakou flash kartu?


ojula

Otázka

Já osobně mám PSP a tam mi stacil flash jen kvůli hrám a jinak samo umi přehravat mp3 a filmy.Tak bych se chtel zeptat jestli to u NDS lite je úplně stejny,že NDS lite umibez těch karet přehrávat přez paměťovku nahrané mp3 a filmy.Pak mi stačí jen koupit R4 je kvůli těm hrám(protoze pry umi jen hry,ale vsichni ji tu vychvalujete),do ní dám sd kartu a ulozim tam hry.Nebo si musim koupit tu R4 na hry a pak jestě jinou na mp3,filmy,obrázky,gba hry,homebrew,ebook,vibrace,ukladani pozice her,atd.?A jeste bych samozrejme chtel aby tam sel internet,tak jestlije taky na to potrebuju nejakou kartu a taky veci.Kdyztak nejaky karty doporucte aby tam sli tyto veci.THX.Me se zetim libi DSTT a N5DS ta ma ten zaklad mp3.videa a hry,maji ale i tu operu na net?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Dante: nesouhlasím, proč by to měla být hloupost ty filmy na DSku - každý říká že kvalita nic moc, ale mě naopak příjemně překvapila - jde podle mne spíš o náročnost uživatele - jestli se spokojí, nebo ne.

Já se spokojil a plně využívám - čekání na pohovor který se posunul asi o 3 hodiny, tak sem zkoukl několik dílů House, pak zase když jedu někam do zahraničí autobusem a pouštěj tam videa typu: Kurva hoši guten Tag - což mě nezajímá, protože se mi český filmy nelíbí, tak sem se díval na Dsko radši.

je to individuální, kdo chce ten si zvykne, kdo ne ten prostě bude zarytě tvrdit že je hloupost.

Rada: vyzkoušej si to a poznáš sám, jestli ti to stačí na nějaké to zabavení a nebo ne. Je to zdarma, tak proč to nezkusit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

když už sme u toho moonshelu je možnost tam hodit titulky v srt/sub nebo je musim nejdriv pridat do avicka pres jeden program a az pak to prekonvertit do toho dpg nebo jak se ten format menuje.

Jinak ten 3in1 memory pack je i na homebrew veci jako Quake 2 nebo treba ds linux a myslím že i ješte na nějaký homebrew hry.

BTW kdyz si budu mit kartu od ezflash tak to bude mit uz rovnou neco ve firmwaru na spolupraci s tou 3in1 ne?Nbo budu taky potrebovat ten homebrew program

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
když už sme u toho moonshelu je možnost tam hodit titulky v srt/sub nebo je musim nejdriv pridat do avicka pres jeden program a az pak to prekonvertit do toho dpg nebo jak se ten format menuje.

Jinak ten 3in1 memory pack je i na homebrew veci jako Quake 2 nebo treba ds linux a myslím že i ješte na nějaký homebrew hry.

BTW kdyz si budu mit kartu od ezflash tak to bude mit uz rovnou neco ve firmwaru na spolupraci s tou 3in1 ne?Nbo budu taky potrebovat ten homebrew program

1) titulky nemusis pridavat do avi a pak konvertovat do dpg (tzn. konvertovat 2x), muzes je pridat v BatchDPG pri konvertovani z avi do dpg. Moonshell primo externi titulky nebere.

2) pravda.

3) EzFlash V ma uz zabudovanou podporu pro 3in1 (je to produkt stejne firmy), ale nevim, jak kvalitni, Rudolphovym ExpLoaderem rozhodne nic nezkazis, je to velice kvalitni program a ma dobrou manipulaci se save pozicema.. Proste z te karty dostava maximum..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Koupis ty dve veci + microSD kartu + naformatujes ji na FAT/FAT32 (dle podporovaneho FS) + stahnes a nahrajes na ni FW -> hrajes..

k EzFlash 3in1 potrebujes jen homebrew program, pomoci ktereho do ni nahravas GBA ROMky a menis mody EzFlashky..

.. nahrani firmware je pouhe zkopirovani nekolika souboru na microSD, nic se neinstaluje do interni pameti, firmware se nachazi na one pametovce..

a bude fungovat i na NDS fat ? na dealextreme je napsáno že funguje pro Lite (http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.2967)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

diky ještě poslední 2 věci :

1. když si jí teda koupím (jen kvůli opeře) tak si jí potom můžu normálně stáhnout z netu ? není to nějak omezené abych si musel koupit tu originální kartu jen s operou ?

2. Když bych si jí pak stahl (kdyby to teda šlo bez omezení) tak potom stačí jí normálně nakopírovat na kartu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu