Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Fat se s CFW seká, s OFW ne !?


Jake

Otázka

Teď jsem tu měl PSP Fat na opravu. Problém byl v tom, že se hned po zapnutí kousne a vůbec nezareaguje. Zkoušel jsem všechno možný až mě napadlo nahrát tam OFW a hle - všechno funguje jak má. Jenže človíček by samozřejmé rád hrál ISO hry. Zkoušel jsem všechno ještě několikrát dokola, ale jediná funkční možnost je OFW.

Nesetkal už se s tím někdo? Čim to může být? Co s tím?

Jinak deska TA 081, OFW i CFW 3.90...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jezis, to jsem nevyzkousel ja vůl... to slunicko mi nedela dobre :-) dík ;)

Tak jsem ho sem nahnal znova a format Flash1 nepomohl. PSP se seká furt, ted samozrejme na vyberu jazyka. Na tlacitka ovladani hlasitosti a jasu displeje to reaguje, to je ale uplne vsechno. Nejaky dalsi napady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
prohodit ve vsh menu umd iso mode taky nepomuze co >>>????

Asi se tam nedostane, spadne mu to když se načíta XMB...

Už se to tady řešilo a tomu dotyčnýmu pomohlo v recovery menu configuration-Skip Sony logo(enabled)....

To se dá nastavit aj v recovery menu :p

Jasně on psal ve VHS mě to zmátlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pluginama to neni, zadny tam nejsou

Prehodit UMD ISO mode sem zkousel v recovery, nepomohlo

Vsechny polozky v recovery jako je treba i skip sony logo jsem postupne zkousel, nepomohlo.

Asi to dopadne tak ze se Fat proda a poridi se slim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud máš pandorru tak použí ten program na kterej ti dám odkaz pod tenhle návod....vlož pandoru,potom ji vytáhni a připoj AC adaptér. potom v tom programu. Dáš autoran(ten žlutý disk) Step1, Step2 step3,step4 vlož pandorru dej instal custom 3.71M33-2. Až to vše bude vytáhni pandoru vlož normal baterku normálně nastartuj měla by ti naskočit červená barva potom vypni držením power dokud PSP nezdechne potom běž do recovery dej format flash and reset settings exit a mělo by to jít... jinak nevím :p

http://rapidshare.com/files/86321746/Pandora___Universal_Downgrader_Easy_Installer.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hej nevím asi co reknu tak bude blbost ale je to treba klíčema , ja jsem mel treba problemy že neslo zaponout a pak najedlou slo ale nastestí mi sly spoustet hjomebrew tak jsem ty klice opravil pres program , je tu v tutorialech

Jenže on to PSP nemuže zapnout... jen do recovery menu.... při načítání se mu sekne......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jenže on to PSP nemuže zapnout... jen do recovery menu.... při načítání se mu sekne......

jestli to je těma kličema nebo ne nevim, ale přes recovery jde spustit applikace, nebo ne? takže to může zkusit opravit (jestli se ty kliče opravujou skrz homebrew :D jakože snad jo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jestli to je těma kličema nebo ne nevim, ale přes recovery jde spustit applikace, nebo ne? takže to může zkusit opravit (jestli se ty kliče opravujou skrz homebrew :D jakože snad jo)

Spouštět aplikace??? MYslíš run program at?? Ale on napíše že jak dá Exit z recovery tak se mu to sekne.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Spouštět aplikace??? MYslíš run program at?? Ale on napíše že jak dá Exit z recovery tak se mu to sekne.........

a proč by dával Exit ? ...

Jake: nainstaluj znovu přes PB CFW a přes Recovery tam nahraj 1.50 kernel jen místo složky PSP/GAME/UPDATE to nakopíruj do PSP/GAME/RECOVERY a spusť pře Run program at

to samý pak udělej s keycleaner a místo PSP/GAME150/keacleaner udělej PSP/GAME/RECOVERY a postupuj podle tohohle návodu http://console-forum.net/showthread.php?t=28088

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže vyřešeno. Nejdřív jsem díky DC6 nahrál 4.01 a nic

pak jsem zkusil 1,50 kernel a ty klíče, ale všechny byly ok

tak jsem zkusil znova to co predtim u 3.90 (tedy vsechno v recovery zmenit/povypinat) a nakonec jsem zjistil ze to zasekava VSH menu. Tudiz jsem ho nechal vypnuty a už se to téměř neseká :-)

Jeden problém zůstal - přímo v menu se to nesekne, ale když se člověk pokusí vypnout hru/aplikaci tak se to sekne. Už to neni ten největší průšvih, stačí vyp/zap a zase to do pristiho pokusu o vypnuti hry jede, ale i to by se mohlo zkusit doresit. Teda pokud nekoho neco napadne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu