Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Skate 2


higgins

Recommended Posts

no ja na 3 moc nedavam protze by tam mely byt tymy ale jo s chozenim mas pravdu ale ve skat 1 to nebylo a us vubec ze des a hodis si rail tam kam potrebujes nebo cokoliv pohibliviho

nevím jestli jsem tě dobře pochopil ale ty říkáš že v jedničce nemůžeš chodit? Pokud jsi to řekl tak to není pravda a chodit kam chceš to samozřejmě jde... A s ovládáním jsem neměl žádné problémy... člověk si zvikne mno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 137
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čau, zajímalo by mě, jak se dá ze skejta nějak dostat replej do kompu. Když si replej sejvnu tak to na mě mele něco s xbox live, ale já nechci nic dělat s xbox live, nechci vůbec x zapojovat na net ať mě to nezabanuje a celý to nevybouchne.

Víte někdo jak na to? Bych si chtěl udělat nejvíc žůžový videjka!

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

cau v tyhle hře sem narazil na problem. V karieře mam tady v Chalange map (nevim jak se to pise) a v Career je Jam with Danny Way v parku jmenem Mega compound...no a nemuzu to udelat protoze vzdicky kdyz mam víc bodu nez on, tak to skonci a on ma to svoje skore a ja mam 0, a vubec to nechapu kdyz sem mel vic budu nez on, tak jetli to nekdo udelal tak mi prosim poradte co mam delat diky!:thx:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky dotázek na skate 2 a nechci kvuli tomu zakládat new téma .. Hele dá se někde změnit jazyk ? mám to ve španělštině .. Ale v PC když sem to kontroloval přes ABGX tak to ukazavalo ajinu a nikde na tom torrentu ze kteryho sem to stahoval jsem nenašel zmínku o španělštině :( .. Vcelku mě to štve .. Diky jestli někoho něco napadne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, hele poradíte mi někdo jak udělat Lucas's Translation (Pro Challenge), vše ostatní už mám hotovo - závody, own the spot mám všechny owned a většinu killed, a jediný co mi zbejvá je Lucas's translation, už jsem na tom seklej pomalu půl roku, koukal jsem na youtube na videa, ale nejde mi to ani podle nich, takže už jsem zoufalej :( Prosím, když se mi to podaří podle něčí rady dám 500crdts.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem taky zkoušel, ale ve chvíli když chci přeskočit tu mezeru - gap tak odletim do fontany a ne na pokracovani slidu....

Myslim ze to zkusim jeste jednou a zkusim LS i RS pri preskoakovani gapu doprava abych neletel doleva do prostoru ty fontany...

Nejvic me stve vzdycky davat Retry znova... Neco me na ty hre vzdycky tak vytoci :(

Jo jeste se muzu zeptat, je po tomhle chalengi jeste neco nebo uz je to konec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi moc nepomaha a pro me je ten nejtezsi jen kvuli tomu jak je to dementne udelany, bud se tam plete ten Frantík nebo odlitam do fontany a nebo proste takovy divny bugy...

Dneska se mi to navic podarilo, stredem, dal jsem BS Tail a pak FS Nose i s preskocenim gapu vyskocil ven z fontanky normalne jak by to melo bejt i podle videi a neuznalo mi to!!! :(

Edit: Jo a jeste neco, dohral jste nekdo skate? Prvni dil? Myslim ze je mnohem tezsi nez skate 2, nemuzu se tam dostat pres ty prvni pro challenges :D Ale myslim ze skate 2 je celkove lehci, ovladanim a vubec takovy je to na pohodu, ale u skate 1 sem se nekdy dost nervoval :D No ted se tedy nervuju u Lucas's translation Skate 2 ale to je jedno XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.youtube.com/watch?v=7G45thHV-v4


Tak nakonec jsem to dokázal, no prostě jsem to zkoušel a vyšlo to...:wohow:
BTW. Jak poznám, že jsem hru dohrál? Už tam nemám žádné Pro Challenge ale jen OTS kde mi pár chybí Kill... Dík za rady.
A credits jsem rozdělil 300 oboum co mi tu poradili, protože jsem na to vlastně náhodou pčřišel sám xD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem to dohrál(konečně)!

stačilo koupit Property - Monster Clubhouse a Ten dodatek k Mega Compound, ja se tam nikdy nedival a tak sem nevedel ze se to kupuje :D no koupil sem to a napsalo mi to ze dohrano, a jeste sem mel 2 video challenge, ale ty byly lehounke...

thx kluci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Skate 1:

+ ovládání

+ vzhled některych tricků oproti Skate 2

- chození

- málo tricků (chyběl mi něco jako "special" z THPS :D.. a taky omezeni na 540 Flip a podobné :) )

- až moc málo slyšitelná hudba (to mě celkem moc štvalo :< semtam sem jezdil s mp3 na uších se svejma skate songama :D )

Skate 2:

+ chození

+ pohyb s předmětama

- ovládání chození

- stále málo tricků (-//-)

- až moc lehká obtížnost contestů (až na ten PRO Game of S.K.A.T.E ten mi dal lehce zabrat :D)

- pořád málo slyšitelná hudba

PS: Nevíte někdo jestli se dá udělat Hippy flip i bez těch "fejků" jak je třeba ukazany na youtube?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu