Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

program na vizualizace z 4.05 do 4.01m33 automaticky*Update*


zozy

Recommended Posts

JEN PRO PSP SLIM S CF 4.01m33/2

Takže našel jsem jeden hodně jednoduchý homebrew na to jak dostat vizualizace z 4.05 do 4.01m33/-1,2

Co potrebujeme:

Psp s Custom firmwarem

Homebrew(v priloze)

Takže Začnem az stáhnete toto homebrew tak ho do psp hodte tady

ms0:/PSP/game/Visualizer Flash/eboot.pbp

Tedka spuste tento homebrew

uvodniscrehw2.th.png

Ted by jste se měli dostat do uvodního menu

uvodrq9.th.png

Poté zmáčkněte křížek pro nahrátí nových vizualizací,mělo by vam to po zmáčknutí křížku vypsat tohle

danivizuee8.th.pngA teď máte vše hotovo nové vizualizace by jste uz měli mít:)

Pokud budete mit nejake problemy s tím že se vám psp hryzne při najíždění do music tak vše vrátíte tak že spustíte homebrew a zmacknete kolečko mělo by vám to napsat tohle

vracenitv1.th.png

Vím že už je to tady jednou ale ten jiný návod je manuální takže tohle bude lehčí pro všechny i nezkušené,a navíc si tento program zálohuje všechny soubory takže s vrácením do původního stavu nebude mít nikdo problém:)

*UPDATE*

Naskytla se nova verze prx jedná se ale pouze o dvě jsou to tyhle

screenshot001wk3.th.pngscreenshot001lb1.th.png

Instaluje se tak že si psp pripojite k flash0 vlezete do složky vsh a v ni smažte složku dic pote vemte 2 složky z archivu a prepiste je temi v psp:)

TAKŽE pokud by vam nesla ta homebrew tak zkste tento update zkoušel jsem ho i tento funguje:)

Pointíky by se hodili:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle fakt ocenuji protoze u prvnim postupu ihned jsem mel od kamosu na icq dotazy jestli by jsem jim nemohl unbricknout psp....samozrejme ze jsem jim pomohl... ale taky jsem jim rekl jestli neumite lezt do flash pameti a nedelat tam zadne zverstva tak se na to radsi vy**** at zbytecne nebrickujete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu