Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

rady ohledne wifi


belter1

Otázka

Dobrý de, jsem tu nový a mám taky nové psp asi tyden slim a lite piano black 8 g .Chtěl bych se nějak pripojit na internet ale nebavi me chodit a hledat nejake signaly .chci vedet k cemu mi bude usb klic nebo wifi s routerem.chci byt treba na dovolene a byt na ineternetu a hrat nejake zapasy např. šlo by to ? jestli jo napiste co k tomu potrebuji .Děkuji 8)

Jo a jěště něco :) , jak zjistim jaky mam firmware nebo neco takoveho ?jaky je nejlepsi ?ja nevim ,jak sem kupoval psp tak mi tam daval jeste za 300 kc nejaky software to bude asi ten firmware

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

router nebo wifi klíč ti vysílá wifi signál z tvýho PC ..takže ho můžeš chytit na PSP...ale musíš to zapojit k PC :)..na dovolenou si to opravdu nevemeš :)

no a druhá otázky...je to napsaný v manuálu ...

no ale kdyžtak Settings/System Settings/System information

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

USB Klic je vecicka kterou zapjis do USB portu k PC a diky tomu muzes vytvorit AP (Access Point) na ktery se muzes pripojit PSPckem.

Wifi Router je router s podporou wifi se kterym taky muzes zalozit AP (jeslti to ten urcity router umi) na ktery se muzes pripojit i kdyz bude PC vypnuty.

Jelikoz kazde wifi sit ma nejaky dosah tak kdyz si vytvoris wifi doma a na dovolenou pojedes nekam 200 km daleko tak ji asi nechytis. To by jsi si s sebou musel vzit PC + USB klic nebo router :).

Firmware zjistit kdyz v PSP das settings -> system information tak system software je firmware tveho PSP.

EDIT // Tak tekk byl rychlejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele jestli mas primo tvuj internet tak ze ty sam se pripojujes na net pres pres tvoji antenu [aby sis to treba nepletl s typem pripojeni kdy na panelaku je antena a vseci jsou na ni napichnuti] tak proste vypni svuj pc internet a na psp najdi signal a pak tam rucne vloz ip a dns a jses na netu

samozrejme taky musis vedet jestli ti ten signal v byte pujde nalezt kdyz mas napr smerovou antenu na tebe namirenou a staci par uhlu od signalu a na psp nic nechytnes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

lukyc: a jak ti to nejde? chce to nějaký heso na wep nebo wpa?(použij stejný key jako v pc) nebo se ti vůbec nic nezobrazí na psp?(malej signál=nepřipojíš se)nebo ty máš k počítači přivedenou nějakou parabolu? kdyby jo tak ta možná jede na 5 GHz a né na 2,4 které má psp'nepřipojíš se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu