Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 k LCD monitoru.


Lekis

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hral jsem s x360 na 15" lcd pres vga a obraz super,proti tv opravdu nextgen :) jen to lcd nebylo wide,ale nektere hry (napr. dirt) jsou wide only,tak pak ten obraz byl asi 12"

Ale jinak v klidu. Kdo nema moc penez a chce kvalitne pohrat,je to idealni. Ta patnactka stala v bazaru nejakych 1200kc..

A ty kabely vga-dvi atd. -v electroworldu nebo datartu maji snad vsechny redukce co muzete vymyslet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hral jsem s x360 na 15" lcd pres vga a obraz super,proti tv opravdu nextgen :) jen to lcd nebylo wide,ale nektere hry (napr. dirt) jsou wide only,tak pak ten obraz byl asi 12"

Ale jinak v klidu. Kdo nema moc penez a chce kvalitne pohrat,je to idealni. Ta patnactka stala v bazaru nejakych 1200kc..

A ty kabely vga-dvi atd. -v electroworldu nebo datartu maji snad vsechny redukce co muzete vymyslet :)

ale poradne televizi se to urcite nevyrovna, ja mel na pc taky driv 15 a je to uplne na ..... proste vetsi obraz je lepsi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jenze to mas kabl VGA-DSUB ne? nebo to mas fakt s tim DVI?

To bych kecal, nevim, kterej je kterej. Ale je to ten prvni v postu nahore s odkazy. Plus k tomu jeste musis mit redukci na audio, levej + pravej, ale ta je stejne pribalena.

Mam to pripojene k 22" nebo 23" LCD od Samsungu a zadny problem s wide screenem jsem zatim nezaznamenal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To bych kecal, nevim, kterej je kterej. Ale je to ten prvni v postu nahore s odkazy. Plus k tomu jeste musis mit redukci na audio, levej + pravej, ale ta je stejne pribalena.

Mam to pripojene k 22" nebo 23" LCD od Samsungu a zadny problem s wide screenem jsem zatim nezaznamenal...

tak to mas ten s D-SUB vystupem, bych fakt rekl ze ten s DVI ani neexistuje ,ale urco to nvm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu