Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hry iso


iNasko

Otázka

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
vsechny hry ma ve CSO formatu je to tak mensi me se vlezly tak 5-6 her na 1GB karte ale uvazuji o koupi 2 GB

me nejak nejdou stahovat torrenty nejak pomaly 30 hodin jedna hra 300 MB

jinak diky za radu

pri stahovani pres torrenty si vybirej torrenty, kde je hodne lidi a pojede to v poho :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To stahovani her by mne taky zajimalo.Na tomhle foru jich je sice mraky,ale ne vzdy najdu presne to,co potrebuju.

Posledni dobou shanim:

Syphon Filter:Dark Mirror

Me and My Katamari

Daxter

Bral bych je samozrejme v CSO,ale stahovat je pres torrenty mi pripada prilis zdlouhave.

Ptam se pro to jestli nekdo nemate link treba na rapida,kde bych je mohl stahnout.Chtel bych verze,kde vse fakci jak ma a nic neni orezano.

Pokud mi nekdo pomuze,tak dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam bohuzel jen 1Gb kartu a u tech her neni bohuzel uvedena velikost.

Mas uz ty linky odzkousene?Abych na tom zbytecne neplytval FUPem.

Název: Brothers In Arms: D-DAY

Velikost: 926 MB (cca)

Formát: CSO

Pass: whiteone

Zkouška: Funguje - musíš mít vložený UMD Disc < Recovery Menu -> Configuration -> USE NO-UMD Disc - vypnuté (tj. přepnuté na Disable)>

Hra funguje v *.cso i po převodu *.iso, zatím bez problémů .)

Part - 1

http://www.megaupload.com/?d=82WEZZUT

Part - 2

http://s5.quicksharing.com/v/5524411/w1_BIA1gig.part2.rar.html

Zdroj

http://fogcrew.info/white1/?page_id=13

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To stahovani her by mne taky zajimalo.Na tomhle foru jich je sice mraky,ale ne vzdy najdu presne to,co potrebuju.

Posledni dobou shanim:

Syphon Filter:Dark Mirror

Me and My Katamari

Daxter

Bral bych je samozrejme v CSO,ale stahovat je pres torrenty mi pripada prilis zdlouhave.

Ptam se pro to jestli nekdo nemate link treba na rapida,kde bych je mohl stahnout.Chtel bych verze,kde vse fakci jak ma a nic neni orezano.

Pokud mi nekdo pomuze,tak dik.

www.mininova.org !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
[]
vsechny hry ma ve CSO formatu je to tak mensi me se vlezly tak 5-6 her na 1GB karte ale uvazuji o koupi 2 GB

me nejak nejdou stahovat torrenty nejak pomaly 30 hodin jedna hra 300 MB

jinak diky za radu

pri stahovani pres torrenty si vybirej torrenty, kde je hodne lidi a pojede to v poho :wink:

jak mam zjistit ze je tam hodne lidi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
[]
vsechny hry ma ve CSO formatu je to tak mensi me se vlezly tak 5-6 her na 1GB karte ale uvazuji o koupi 2 GB

me nejak nejdou stahovat torrenty nejak pomaly 30 hodin jedna hra 300 MB

jinak diky za radu

pri stahovani pres torrenty si vybirej torrenty, kde je hodne lidi a pojede to v poho :wink:

jak mam zjistit ze je tam hodne lidi

Najdeš si torrent a u něj jsou dva sloupce. Seeders a Leechers. Seedrs jsou lidé co to sdílí a Leechers co to stahují (myslím :))...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To stahovani her by mne taky zajimalo.Na tomhle foru jich je sice mraky,ale ne vzdy najdu presne to,co potrebuju.

Posledni dobou shanim:

Syphon Filter:Dark Mirror

Me and My Katamari

Daxter

Bral bych je samozrejme v CSO,ale stahovat je pres torrenty mi pripada prilis zdlouhave.

Ptam se pro to jestli nekdo nemate link treba na rapida,kde bych je mohl stahnout.Chtel bych verze,kde vse fakci jak ma a nic neni orezano.

Pokud mi nekdo pomuze,tak dik.

www.pspzone.sk tam sou ty hry vsecky a nejsou to torrenty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu