Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou hru právě hrajete na svém Dsku?:)


ivosek1468622107

Recommended Posts

Zapomnel jsem ti napsat jednu dulezitou vec. Jsou dve verze hry Dementium 2. Jedna je od XPA a druha od VENOMa. Kazdy z nich ma na svou verzi PATCH. Takze je dost mozny, ze mas zrovna tu druhou.

Doporucim ti mrknout se na netu po XPA verzi (nebo pokud chces VENOM) a udelej ten patch znovu. Pokud bys mel zajem o VENOM verzi, tak na filetrip.net najdes VENOM fix s trainery (dodatky ke hre). Patchovani te verze je podobne.

Ja osobne mam CLEAR romku (cistou, bez patche) a hraju ji na AKAIO systemu na AK2i, takze by ti asi byla k prdu :D

Kdyztak jeste pisni co konkretne mas za kartu a jaky pouzivas system.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nejvíc asi hraju Scribblenauts - Je to fun, levelů je tam jak najebanejch 8), člověk zažije pokaždý něco novýho :)

Pak Trackmania Nations - Má to grafiku, levely, editor.Asi best závodní hra.

Jinak z aplikací:Colors,DSOrganize,nesDS nebo Animatee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Henry Hatsworth na gentleman mod. Je to sada, obtiznost je fakt vysoka, ale bavi mne to nesmirne. skoda, ze se o Henrym moc nevi, protoze je to jedna z nejlepsich her pro DS (pro mne mozna uplne nejlepsi).

Henryho znam :) uprimne receno je to na me az moc tezke :D ale udelam si na neho nekdy cas a pokorim ho. Je pravda ze je to pomerne neznama hra, ale kdo cte SCORE, tak vi ze Hatsworth dostal vysoke hodnoceni :) tak se toho nebojte

Jinac ted jsem ve Vietnamu, zije tu narod pomerne hravy (coz dosvecuji repasovana DSka, ktera jdou doslova na dracku a flash karty za pultama). Tudiz jsem tu nasel par dobrych tipu, napr Metal Slug 7 (mam pocit bylo i a PS1), dale kousu Phoenixe Wrighta (pravnicina me bavi), Mario Kart (v multiplayeru paradni, zvlast kdyz se hraje v osmi)...Jinak M&M: Clash of Heroes. A ted jen cekam na dalsiho Laytona, ti Japonci umi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu