Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mate pravidlne cisteny PSP ?


kingcz

Recommended Posts

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja to od doby, co se mi v kapse vysypala sira, neresim, obcas prejedu prstem pres displej, kdyz ma kamos po ruce hadrik, tak si ho pujcim.. Kdyz vidim nekde poradnej bordel a mam u ruky takovej ten vlhkej kosmetickej hadricek, tak ho trochu procistim - ale prach + sira & oxidace jsou parchanti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to od doby, co se mi v kapse vysypala sira, neresim, obcas prejedu prstem pres displej, kdyz ma kamos po ruce hadrik, tak si ho pujcim.. Kdyz vidim nekde poradnej bordel a mam u ruky takovej ten vlhkej kosmetickej hadricek, tak ho trochu procistim - ale prach + sira & oxidace jsou parchanti..

Trošku OT :D ale docela by mě zajímalo jak se ti v kapse vysypala síra a ještě si v ní měl PSPčko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku OT :D ale docela by mě zajímalo jak se ti v kapse vysypala síra a ještě si v ní měl PSPčko.

No abych to upresnil, pujcoval jsem si o chemii siru na urcite pokusy, no spolus s tim jsem si pujcil i banku s vickem (sklenene) - kazdy asi vi, jak tyhle vicka nedrzi.. No a nejak jsem behal a behal.. a Zjistim, ze sahnu do kapsy a zlutej prach.. nahmatam mobil (jeste v tu dobu zivej N-Gage) a prazdnou banku. Kalhoty vyklepavam. Po vyprani tam prach zustal (ne vsechen) - to ja ale netusim a tak si tam davam PSP v neoprenovem obalu, po vytahnuti je obal nabalen sirou a neco se dostalo i dovnitr.. Od ted, pokazdy PSP po vlozeni do obalu nacichava sirou..

btw, nektere rady velice uzitecne.. savo, troubu a lih vyzkousim, nejlepe vse najednou.. nekde jsem slysel i dobry typ se smirglem - to pak prej smizi i drobne necistoty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu