Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

kolik mate trofeji na PS3 - pochlubte se!


heksa

Recommended Posts

hrajete nejaky hry co us podporuji trofeje? a kolit trofeji us mate?

tesite se na podopru trofeji ve hrach jako je Burnout Paradise, Warhawk...atd.?

ja mam trofeje z her Uncharted, Eden, Stardust a Burnout Paradise

(snad us brzo pribude Bionic Commando ReArmed kterej sem si koupil a je to BOMBA)

dohromady 36 trofeji - 30 bronzovych a 6 stribrnych

edit: tak us 178 trofeji - 142 bronzovych, 30 stribrnych, 5 zlatych a 1 platinova

EDIT: Pokud nekdo nevi, jak ziskat trofeje, nalezne seznam zde:

http://console-forum.net/showthread.php?t=34209&highlight=trofeje

metuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

celkem 16:) V Super Stardustu...chybí mě už jen ta zlatá co se musí hrát co-op;) jinak včera sem stáh demo Bionic Commando a docela mě to chytlo...a to má taky trofeje jo?? asi stáhnu full...jinak plánuju koupi Uncharted...

EDIT: tak už 17, takže mám všechny;) ...(akorát mě nějak nepřibyla platinová....divný)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bionic Commando nepodporuje trofeje jeste ted ale vydaj na to patch kterej je tam prida

jinak kompletni seznam her ktery podporujou a budou podporovat trofeje je tady:

http://www.ps3fanboy.com/trophies

je tam aji kompletni seznam jaky trofeje lze zjiskat popripade jak toho dostanout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mám asi 36 bronzových a 4 stříbrný z her Stardust a z Uncharted. V těch burnoutech by dokonce měly fungovat trofeje už v odehrané hře, takže se nebude muset hrát od začátku. Je škoda, že ještě nejsou trofeje na MGS4, Lair, Resistance, Heaverly Sword. Ty by mě hodně potěšili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ConanVJ: mělo by to bejt jako teď ve Warhawku ... když si měl splněno tak se po spuštění onlinu okamžitě objevila trofej. Takže nebudeš muset hrát od začátku. Komunita kolem Burnoutu Paradise je docela velká. Lidi maj nahráno 102% hry ... pochybuju, že by jim Criterion takhle vrazil kudlu do zad tim, že by se to muselo hrát od znova ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ConanVJ: to nevim jestli bude platinová ... já mám hru na 101%, ale to nemám ještě udělaný všechny Challenges. Teď by někdy měl bejt ten update Bikes a po něm Trophies. Datumy nikde zatim nejsou k mání.

Uncharted hraj rovnou na Hard a tim dostaneš po dokončení najednou 3 trophies: Charted Easy, Normal a Hard. Pak ještě dodělat hru na Crushing. Mezitim nazbírat všechny poklady a získat všechny medajle. Jeden takovej tip: počítá se to, i když umřeš ;) Příklad: Dyno Might je myslim 10x zabít grenclem. Takže můžeš hodit někam, kde jsou dva, až umřou tak se zabít. Jít tam znova a zase. Uděláš to 5x a máš trofej. Takhle to jde u každý ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu