Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rady pro uplneho zacatecnika


userman

Otázka

Ahoj, dnes mi prisel xbox 360 Arcade a mam nekolik dotazu:

1) lze vytvorit vic hernich profilu na jedne konzoli a jak

2) k čemu jsou ty díry (dole a nahoře) na gamepadu (jestli se tomu tak rika)

3) jak je to s vypálenýma hrama?

a) nekde jsem cetl, ze se musi do xboxu napajet chip, tusim, ze jsem cetl o Aladinu, co to je, kde to seženu a kolik to stoji

b) take jsem cetl o flashnuti xboxu, asi to ma souvislost s tim chipem, o co jde

c) jak je to se změnou systému v xboxu

d) musi se nejakym zpusobem upravovat stazene hry pred vypalenim?

4) jak moc potrebuju ucet na xbox live a jak a kde ho zaridim, a kcemu vlastne je

5) jak moc potrebuju hdd, jaky, a jake dalsi doplnky jsou vhodne

budu moc rad, pokud mi jeste zdelite nejake Vase postrehy, kterych jste si na xboxu vsimli

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) stačí se z něho odhlásit(x) a tam u někde mělo byt tlačítko na vytvoření novýho profilu(více profilů je třeba ke hraní na více ovladačích)

2) nahoře pro nabíječku (pro baterii(originál od microsoftu) a dole pro headset nebo klávesnici

3) lepší je flash mechaniky(sám to nezvládneš) nemusíš přijít od záruku...ale jde i čip(vice v topicu pro začátečníky(v mojem popise odkaz!)

d) jen některý, ale skoro vůbec

4) xbox live je služba ze který stahuješ různej obsah do xbox ale taky se přes něho hraje multi... jsou 2 učty - silver - můžeš stahovat obsah bez omezeni je to zdarma ale nemůžeš hrát hry po netu... a demoverze se ti ukazují později než u gold učtu(novinky)

gold - můžeš hrát po netu dema máš okamžitě ke stažení

gold na jeden měsíc stojí 200,- třeba na playcentrum.cz taka kartička ti dojde a ty opíšeš kod

5)na hdd stahuješ většinu obsahu xbox live(filmy,hry,dema,doplňky atd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
3) lepší je flash mechaniky(sám to nezvládneš) nemusíš přijít od záruku...ale jde i čip(vice v topicu pro začátečníky(v mojem popise odkaz!)

Proč by flash sám nezvládl? Je to uplně triviální zákrok.... pokud nemá Liteon, to se pak není o čem bavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Proč by flash sám nezvládl? Je to uplně triviální zákrok.... pokud nemá Liteon, to se pak není o čem bavit

no já to jednou dělal ale nezvládl neměl jsem na to pc dělal jsem to na starý hrací krabičce xD ...proč? protože pro většinu hráčů(aspon tady na foru) je těžké pochopit tutoriál...a ještě když bude v EN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1) stačí se z něho odhlásit(x) a tam u někde mělo byt tlačítko na vytvoření novýho profilu(více profilů je třeba ke hraní na více ovladačích)

chtěl bych se na něco zeptat :D vytvořil jsem si dva profily jeden je můj (xbox live) a druhý je segry (bez xlive) , ale když zapnu xko tak se to vždycky přihlásí na ten její . Jde to nějak změnit aby se přihlašovalo na ten můj ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chtěl bych se na něco zeptat :D vytvořil jsem si dva profily jeden je můj (xbox live) a druhý je segry (bez xlive) , ale když zapnu xko tak se to vždycky přihlásí na ten její . Jde to nějak změnit aby se přihlašovalo na ten můj ?
jo ,az bude prihlaseny na ten jeji tak si v profilu najdi automaticke prihlasovani na live a na konzoli, tam je to urcite zaple tak jen vypni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu