Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sosky/figurky z keramiky hernich postav na zakazku?


SeeD Johny

Recommended Posts

Ano, opravdu je moznost si nechat vyrobit sosky vasich oblibenych hernich hrdinu na zakazku.

Cena se odviji podle velikosti, vse si muzete precist zde:

http://ffpower.cz/shop/keramika/index.php

Ackoli je tato nabidka publikovana na Final Fantasy serveru, neomezuje to vyber - zalezi jen na vasich predstavach o tom, co by jste si presne chteli doma vystavit.

Ja osobne uz mam doma Bahamuta z FF IX (foto na strance vyse) a Sephiaru (muj charakter z FF XI, foto zatim neni). Planuju si nechat udelat Diablose z FF XI podle vlastniho navrhu.

Ale predstavte si treba takoveho Kratose z GoW :)

Omlouvam se, pokud jsem topic zaradil do spatneho mista, v tom pripade prosim administratory o presunuti do spravne sekce. Sam jsem nevedel, ktera je nejvhodnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1900 Kc mne stal jen ten bahamut, protoze byl opravdu do detailu vymakany a hlavne je velky.

Sephiara mne stala 1100,- >> vyskove je skoro stejne jako Bahamut, ovsem neni tak mohutna (logicky) :)

Kouknete na zvetsene nahledy jednotlivych sosek, pod obrazkem po nacteni najdete vzdy prumernou orientacni cenu.

Jak je jiz receno v clanku, cena se pohybuje predevsim podle velikosti a takova figurka o velikosti v prumeru 20 cm na vysku by vas klidne mela vyjit pod 1000,- zarucene. Zalezi jen na predstavach ;)

PS: Napriklad ten drak lihnouci se z vejce je dost dobry v pomeru cena-vykon, vzhledem k tomu, ze tam muzete dat svicku/zarovku. :)

Nejake ty ukazky praci najdete jeste zde:

http://gorthaur3d70.ic.cz/keramika/index.htm

_____________

Jinak co se tyka predloh, postaci klidne nejaky screeny, nejlepe z co nejvice stran, aby si dany clovek mohl celou vec/postavu/tvora poradne predstavit. :) A nebojte se pustit uzdu fantazii, muj Diablos, ktereho si budu nechat delat, bude v opravdu akcni poloze nad ruinami, ale bude mit na vysku asi 45 cm, takze to bude hodne drahy :D

PPS: Pro predstavu o mohutnosti te nejdrazsi figurky:

bahamut-dominant.jpg

9ICj_2Vhud.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná figurka, Takovej Kratos by nemusel být šparnej. Asi bych si nechal vytvořit Shivu

Jo o Shive jsem taky uvazoval, ale to by musel mit dobrou modrou glazuru, ta by se mi v tomhle starobylem nadechu keramky s castecnou zlatavou glazurou nelibila.. :) Bahamutovi ale sedi dobre.

Koloraci jsem u jeho figurek nevidel, ale myslim si, ze to nevadi, maji tak dost dobry nadech a atmosferu. :)

je v jedné barvě, osobně by se mi líbil kdyby barvy byli dle předlohy.....
Koloraci jsem u jeho figurek nevidel, ale myslim si, ze to nevadi, maji tak dost dobry nadech a atmosferu. :)

Navic na te fotce to tak nevynika :))

Jinak jak rikam, ten clovek si umi vyhrat s dilem tak, ze neudela pouhou sosku, prida ji i okoli. Takovy Iftir drapajici se ven z nejakych zlomenych skal by vubec nebyl spatnej :D dobrej napad ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu