Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pripojeni WIFI na NDS jde podivne...:-)


fybyfyby

Otázka

Ahoj, mam nakonfigurovanou wifi na wep 128bit, 5.kanal, 1Mbit/s rychlost. Browser jede ok (i kdyz pomalu), ale kdykoliv si chci neco pres wifi zahrat (picross, mario kart, club house games), tak se sice pripojim k serveru, ale pri vyhledavani hracu ani tuk. Zkousel jsem to nekolikrat (i continental i worldwide) a zadny rozdil. Vubec nevim, v cem by mohl byt problem, jelikoz pripojeni je ocividne v poradu.

Nesetkal jste se nekdo s necim podobnym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No mě se DSko nechce ani k AP připojit, i když jsem těsně u něj :lol: (Ani ho nenajde :D) Ona celkově Wi-Fi na DSku je podle mě slabší jak na PSPčku, mělo by mít dosah až 30m ale prakticky... Mnohem míň... Btw jakou máš kartu? Prý se stává, že některé nepodporují NWC i když nevím co je na tom pravdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam EZFlash V+ a sranda je, ze jsem se pres ten samy router uz pripojil jak u Picrossu tak u Mario Kart, ale tedka jsem si prekonfigurovaval sit a dal jsem do cesty jeste jeden router. Kazdopadne DNS server by mel byt ok, kdyz normalne muzu brouzdat pres DS Browser.

Co jeste NWC potrebuje k behu? Ani nemam nikde blokovane odchozi porty. Prichozi presmerovane samozrejme zadne nemam, ale to by melo byt v poho.

Fakt nevim....:cry:

Se silou signalu ani moc problem nemam, i kdyz je poznat rozdil oproti notasu :-).

Jestli mas problem se pripojit k AP, tak zkus nakonfigurovat vse manualne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak uz jsem po 2 dnech prisel na pricinu. Problem byl v routeru a jeho zapnutem SPI firewallu. Jelikoz si myslel, ze pakety z WFC nepatri do aktivni komunikace ale do tzv.internet noise, tak je zahazoval.

S DSkem je fakt kriz. Nejenze podporuje jen WEP, ale ani si s nim clovek nezahraje pokud ma zaply SPI firewall (a pokud nechce presmerovavat vsechny UDP porty :-) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

^^ souhlasim, take jsem musel silne downgradovat a oslabit domaci WiFi, vsechna zarizeni v baraku uz podporovala min WPA a DSko to zkazilo (pritom je novejsi nez PSP a to podporuje i WPA.. nechapu)

.. jestli souhlasite, muzeme si nekdy zahrat online - treba prave mario kart ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim mam stejny problem.Jenze nemam zadny router ale AP z integrovany wifi karty na desce (asus digital home).Browser (dsorganize) funguje ale DS AIM ani zadne hry nenajdou spoluhrace (na wfc se pripoji) firewall na pc jsem vypnul (s ním nešel ani browser nemel sem naladu si s nim vyhravat mozna nekdy jindy).Nevite co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ani nevim jak se mi podaqrilo rozchodit WFC hrat mi normalne de ale vetsina homebrew aplikaci co se chteji pripojit k wifi (dsaim, quakeds)

(napr okiwi a dsorganize mi jde) tak se mi seknou pri vyhledavani wifi.Jo a jest ek ds organize tam jak je ten seznam homebrew tak mi z toho de stahovani SILENE pomalu (6Kbps) nevite proc??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak ani nevim jak se mi podaqrilo rozchodit WFC hrat mi normalne de ale vetsina homebrew aplikaci co se chteji pripojit k wifi (dsaim, quakeds)

(napr okiwi a dsorganize mi jde) tak se mi seknou pri vyhledavani wifi.Jo a jest ek ds organize tam jak je ten seznam homebrew tak mi z toho de stahovani SILENE pomalu (6Kbps) nevite proc??

Protoze NDS ma pouze 802.11b WiFi a prenosovou rychlost dokonce pouze 2mbit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ono obecne je nejak pripojeni na DSku pomale. I kdyz mam nastaven router na 1Mbit/s, tak rozhodne Opera v DSku nacita stranky o mnoho pomaleji nez prohlizec na notasu. A nevypada to, ze by to bylo malym vykonem DSka. Ale muzu se mylit :-). Kdyz koukam na statistiku prenesenych paketu, tak se DSko docela louda:-).

Neexistuje nejake idealni nastaveni routeru pro DSko? Myslim pokrocilejsi nastaveni jako uroven fragmentace, potvrzovani paketu, atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu