Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chyba MS v psp-nejde tam kopirovat


Sudzi

Otázka

Tedkom stahuju hafo filmu a dnes posilam jeden fil do psp a hodi mi to eror ze at skontroluju cestu k souboru(souborem v pc to neni skousel sem i jine veci poslat a nic) ..Ale zase jak posilam mp3 tak to jde ale vetsi soubory ne-vzdy prestane blikat ledka a v pc se zastavi ten bar kopirovani a za chvili to hodi ten eror a z5 do psp se nedostanu -jen jak dam o a znova usb(v psp)...

Moznosti ktere sem skousel:

-jiny memory stick (nic)

-format MS v PC/PSP (nic)

-format flash1 (nic)

-zkousel sem ty vetsi soubory poslat vicekrat - cca15 (nic)

-zkousel sem posilat z psp soubory do pc (500mb) a slo vse v pohode!!

Muze to byt asi???:

-tim ze sem si poustel ty filmy a tim dlouho pouzival ctecku MS a tim ji podelat

-neco z ovladacema v pc

-neco ve flashich

Mam psp fat 4.01 M33-2 a MS pro duo 2GB a 1GB ktere mi jeste vcera fungovaly skvele

plis cim to muze byt

EDIT: ten soubor se kopiruje asi tak do ctvrtiny a pak ten eror

EDIT2:tak sem skusil druhy USB port a fakci to super takze to bude ovladacema( 8) ) nebo usb( :ziped: )-pls moh by tu nekdo dat link na ty ovladace (win xp). hledal sem to tady a nic sem nenasel a na google se mi nechte farat at nestahnu viry(podruhe:cheesygrin:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
vis cim to je... mel sem to same... je to USB kabelem... taky sem kopiroval a najednou me to vyhodilo ale kdyz sem pouzival obyc kabel ktery nemel dvojslauch (usb a nabijeci konektor) tak vse valilo. Zkus to

ja mam obycejny kabel bez adapteru ci co to je...

a le jak sem psal -vymenil sem usb slot a uz to jde a tak se ptam jestli nekdo nema ovladace pro psp do pc abych to prepsal , nebo navod na odinstalovani tech ovladacu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu