Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS2 slim vs. fat


SEID

Recommended Posts

Slimko je lepší,má totiž pak chladič novej vymyšlenej uplně perfektně,ale záleží která verze "TYP" toho slimka budeš mít myslím že ta nejlepší poslední je 7714,ale jsou slimka 7704 tak to už jsou s horším chladičem,a FAT se mi nelíbý to otevírání mechaniky,jinak slimko je skutečně o dost menší viz obrázek.Je mnohem skladnější a i když si řekneš že ho nikam tahat nebudeš tak když ho náhodou budeš někam chtít vzít,tak je to mnohem lepší dáš ho do jakýho koliv batohu aji do ruky je fakt malí lehký jak dvě PSP :)A co se týče doby hraní u Playstationu se to nepočítá na hodiny,ale spíš na dny,Fatko,asi nezavaříš nikdy,starší slimko možná po dvou dnech,nebo po týdnu hraní v kuse asi jo,a nejnovjější slimko to taky nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem slim i fat a jednoznacne: FAT!

Slimko je sice male,ale: externi zdroj je na prd,vsude se plete,jsou to kabely ke zlomeni navic,zdroj se neda hw vypnout vypinacem,jen vytahnout ze zasuvky/ps,zapadky na trnu dvd mechaniky se mi oje(ba)ly a zaklapavaly dvd nakrivo,do FATu jde nacpat po ochipovani hdd a plno her,fakt pohoda,a hlavni nevyhoda-slimko je sice mensi,ale diky otvirani mechaniky zabere o dost vic mista nez fat..fat jsem strcil do skrinky mezi dvd a dvb tuner a ani jsem o nem nevedel,slimko muselo vzdycky byt nekde nahore plus volny prostor na otvirani,a ve stojanu se do nej zase uplne debilne strkaly dvd. Firewire na fat asi nepouziva nikdo,ale ethernet na slimu jsem zas nepouzil nikdy ja. A fat je poradny krasny svitici a poctivy kus hw,slimko? Levne na vyrobu,levne na vzhled :( proste nedomysleny shit,z vlastni zkusenosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Ono je to skoro to samý akorát ve vzhledu já měl 2x ps2 slim a byl sem spokojen ted uz mam ps3.

Ale kdybych si mel koupit ps2 tak bych si koupil uplne novej i z ciper nebo se swapem na hrejte.cz za necely 4000 a nebo v bazaruk nakej fat kolem 2000k ( asi bez swapu )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

to jak tu pisete, ze se Slim prehriva, tak to je pekna blbost :D ... playstation neni xbox hosi :D ... mam doma slim uz nejaky patek (cca 3 roky) ..a to vam povim, ze ho nikdo nesetril ... zezacatku to jelo prakticky nonstop od rana az do pozdnich nocnich .. ci spise rannich hodin :D .. a za ty 3 roky zadny problem, takze bych chtel vyvratit veskere obavy o prehrivani;)

... ale pokud ps2 nebudes casto prenaset, tak radsi kup Fat .. prijde mi lepsi to otevirani mechaniky .. a hlavne ma moznost interniho HDD :) .. coz slim nema.

... jinak ten externi zdroj .. u toho novyho slimu uz je taky integrovany :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to skoro to samý akorát ve vzhledu já měl 2x ps2 slim a byl sem spokojen ted uz mam ps3.

Ale kdybych si mel koupit ps2 tak bych si koupil uplne novej i z ciper nebo se swapem na hrejte.cz za necely 4000 a nebo v bazaruk nakej fat kolem 2000k ( asi bez swapu )

2000k = 2000 000

uz se to naucte 2000 ( dvatisice ) je 2k !!!

:-D

jinak aby to nebyl OT

Bral bych slim s swapem ... ale urco ten novy model 77xx ??? myslim

mel jsem moznost vyzkouset oboji a opravdu nvm bral bych asi slimko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu