Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Klávesnice Ione multimedia USB - 7 Kč


Dejv

Recommended Posts

Tak nový poznatek;-) Objednal jsem si jich také 10 (BTW všimli jste si všichni, že je to SK verze?) ještě za těch 7 korun a abych si to pojistil, tak jsem jim poslal peníze na účet. Dnes po tom zdražení jsem jim psal, jestli to hodlají dodat, nebo ne. Odpověď přišla během několika minut - klávesnice dodají, můžu si je i osobně vyzvednout u nás v Pardubiccích;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co prislo to uz nekomu ? ja to obednaval minulej tyden myslim ve ctvrek nebo v patek a prisel me mejl s obednavkou , ale nic dalsiho jako treba ze me zbozi neposlou nebo tak me neprislo.. co vam ?

precti si theard akorat vydrbavaj se zakaznikem a vse pochopis proc ti to nedoslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdřív sem si nevšiml že je to ze stejné stránky... ale TO DÁ ROZUM!

Ta klávesnice na kteoru tu byl link jako na první (z eshopu to dá rozum) tak stránka už není v provozu - místo toho ale dali tu klávesnici na tuhle stránku... Je to ona, v pondělí byla za 7 Kč... v úterý ráno/dopoledne už ji zdražili

http://www.todarozum.cz/klavesnice-ione-multimedia-cerno-stribrna-sk-usb_42794.html

objednal, poslali email že ok, objednávka přijata + platil sem to hned ten den převodem a ještě jim volal kvuli variabilnimu symbolu (nenapadlo mě že to je číslo té objednávky) po 3 dnech přišel email že nemají na skladě, takže nic nepošlou... V emailu nebylo ani slovo o tom, jestli dostanu náhradu, nebo jestli vrátí peníze!

Díky radám (ohledně toho zákona...) a podpoře sem se rozhodl a zavolal jim - první má slova po pozdravu byla.... viz.

http://console-forum.cz/showthread.php?t=32980

:)

no uvidime, jestli to z nich dostanu. Udělal sem to jak metuj - předem na účet ale i přez to se jim to nějak nechce/nechtělo poslat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu