Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

icq na ds


JiGSSaW

Otázka

Zdravím tak se snažím ale bezuspesne rozchodit icq na dsku přes program dsaim program mam v rootu se vsim co sem stahnul zapnu ho napisu prihlasovaci udaje a dam pripojit ale pri pripojovani mi to rekne searching for wifi a zamrzne pritom wifi mi normalne fakci nevite nekdo jak na to nebo neznate nejaky jiny program?

BTW:Rozchodil sem quake ds vs pc multak a je to husty :D jeste musim najit nekoho s kym bych hral :D tak ja se z toho poseru to wifi na dsku nebo nevim co je nejaky posrany vcera mi to slo v klidku a dnes se za boha nemuzu pripojit k AP(s quakem jinak WFC funguje tak proste ja uz nevim....).......................... beru zpet chyba byla ve mne resetovalo se mi nazpatek nastaveni firewallu (nemam na to nervy koupim si enjaky AP)Tak ne conectlo se to jednou ale ted to zas nejde........Me snad rani mrtvice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
hele ja to zkusim a kdyz to pujde tak ti pak muzu poradit..dneska tu nejsem zejtra to tu snad mas :P

btw tak sem prisel na ten trik s tim quakem.

Zapnu dsku zapnu mariokart du do nastaveni wfc du k tomu AP nastavim manualni a pak zase automaticky pak to ulozim dam softreset a zapnu quake wifi (je normalni a wifi verze) a funguje to :D ..... zajimave

kdyz to tahle neudelam a rovnou zapnu quka tak zamrzne u pripojovani.

Jinak mam kartu ezflash v+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu