Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dá se normálně hrát s pandora batery?


xUltimate

Otázka

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

chapes to blbe

1) karta na ktere mas instalacni soubory a nainstalovanou prvni volbu z timemachine, ti kdyz nebudes drzet prislusne tlacitko dokaze s pandorou zapnout psp

2) karta na ktere neni nainstalovana prvni volba z timemachine, ti s pandorou psp nespusti. Timemachine se ale da nainstalovat i tamostatne bez toho ostatniho. pak i karta ktera nema soubory na flashovani, ti pri nainstalovanem timemachine na karte, dokaze s pandorou spustit psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

K.R.E.K chtělo by to víc číst a myslet než začneš něco dělat...nic ve zlým ale je to tak ..

1 ) TM musíš mít nainstalováno na všech kartách, které chceš používat s Pandorou

2 ) TM IPL funguje na kartách 64 MB- 4 GB .. 8GB nejspíš nejde ale nezkoušel jsem

3 ) Jak to tam dát když to s jinou kartou nespustíš ? .. dát tam tu kartu se kterou to spustíš a pak ji vyměnit..:dozey:...nebo zapnout PSP bez baterky jen na nabíječce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
K.R.E.K chtělo by to víc číst a myslet než začneš něco dělat...nic ve zlým ale je to tak ..

1 ) TM musíš mít nainstalováno na všech kartách, které chceš používat s Pandorou

2 ) TM IPL funguje na kartách 64 MB- 4 GB .. 8GB nejspíš nejde ale nezkoušel jsem

3 ) Jak to tam dát když to s jinou kartou nespustíš ? .. dát tam tu kartu se kterou to spustíš a pak ji vyměnit..:dozey:...nebo zapnout PSP bez baterky jen na nabíječce

takže musim mit timemachine na vsech kartach ale jak ho tam dostat, kdyz psp s jinou kartou nepustim?

tohle je už moc :lol:...koukni se co jsem psal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu