Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fable 2


Steel

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele jak mate ten quest jak mas bud zabit straznyho ve vysluzbe nebo ho vochranit pred banditama ja ho zabil banditi at nechodim do sklepa ja tam samo sel zabil i bandity a pak sou tam nemrtvi za dverma vod kterejch nemama klic jak ho dostanu???

a jeste neco delal sem teplou vlnu na ostr suk a nemuzu vodevrit tu druhou sochu jaky gesto pouzit diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, měl bych dotaz na úkol láska bolí jak musím najít všechny části te mrtvé čarodějnice nebo co to bylo. Jsem teďka v te hrobce kde je další část a zaseknul jsem se u jedněch dveří. Přes vodu jsem došel k soše kde je ten ovládací čtvereček a otevřely se mi dveře na pravé straně, tam jdu a mám projít těmi dveřmi, ale nevím jak je otevřít... Nevíte prosím někdo jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj ,mel bych dotaz. Da se nejak najit ta sestra? daji se nejak otevrit ty dvere v zahradach hradu,myslim ty jak sou tam ty vykopavky dole a pak taky primo v zahrade ta brana?diky

ted jsem se chtěl taky zeptat... dohral jsem Fable II 2x a nikde jsem jí nenašel.....našel jí někdo? tuším že je v Dubových Lánech ale kde přesně netuším...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu