Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fable 2


Steel

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

co te na tom treba stvE? ja bych to mel mit zitra :D snad, uz se nemuzu dockat a jeste budu mit far cry 2 :)

no tak treba prilis snadny vydelek penez,hned ze zacatku muzes pracovat v kovarne...vydelas penze hned kolik chces...osobne mi kovarna nevyhovuje zatim nerychlej vydelava barman...takze si muzes pak cokoliv hned koupit...stim souvysi nakup domu za ucelem pronajmu...koupis nekolik domu a pak mas kazdych pet min zlataky z najmu....suma sumarum o prachy neni nouze....takze neni nouze o zbrane,obleceni,lektvar,proste vseho co hra umoznuje koupit, stim hodne blizce souvysi expy pro zkusenosti...muzes koupit lektvar kterej ti da dos bodu zato ze ho vypijes a neni nijak drahej...takze docela napr....kdyz si das chvili praci muzes mit naplno vylepsenou postavu...sice s vysim radem zkusenosti se pocet potrebnych expu zvysuje..ale staci jen nakej cas vydelavat a mas vystarano...

dalsi vec pouzivani kouzel...neni zadna mana..takze se kouzli stale stale a stale....dalsi vec da se vlastne zemrit ??? ano da..ale vlastne bez nasledku...nevim jestli je nak omezene kapacita inventare..ale predpokladam ze neni...takze muzes mit nekonecne lekvaru pro doplneni zivota...kdyz si je nakoupis...a dale mas lektvar pro znovu zrozeni...kdyz te zabijou automaticky ozijes a o nic neprijdes expy atd...tech opet muzes mit tusim nekonecne takze naprd...navic lekvary pouzijes v klidu tak ze kdyz mas malo zivota hodis pauzu pri boji pouzijes lektvar a je zas plnej zivot...

strelny zbrane...neomezene strel..neni potreba hlidat stav zasob kulek,sipu atd....ukazatel smeru kam je potreba jit...nemusel by to ukazovat doslova stacila by jen naka smerova sipka at je aspon duvod trosku vic zkoumat svet a ne jit primo po care...samozdrejme nemusim jit primo po ty care ale proc bych to vlastne delal ?:)tak i tak nachazis poklady,naleziste

zatim chybi moznost breni ci neceh podobneho co by chranilo pred utokem..zatim pozoruju jen obleceni co pridava oblibu atd...

na dalsi veci si ted nevzpomenu....chapu ze to chce zmenu aby nebylo vsechno jako diablo,wow,L2 atd...ale pro me je to standard ktery vyzaduju :)

jo dalsi vec treba s nalezanim veci...z nepratel nic nepada...takze leda poklady, naleziste,darky a nakup...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim chybi moznost breni ci neceh podobneho co by chranilo pred utokem..zatim pozoruju jen obleceni co pridava oblibu atd...

co se tohodle týče tak jsem někde četl že oblečení je jen kvuli vhledu,žádné obranné bonusy nepřidává,žádný brnění co by zvyšovalo obranu tam prej neni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mechanika je určite v poriadku,ostatné hry idú bez problémov.A vypálil som už treie dvd a stále to isté.Možno keby som skúsil inú verziu,ale ktorú?Možte mi poradiť linky,ktoré sú stopercentne v poriadku.dík

Bud tu specialni s bonus discem,kterej samozrejme nemusis vypalovat od scenovy grupy STRANGE a nebo ten od nescenovy wii60

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j už vim jak na ten chrličův poklad : musíš zničit všech 50 chrličů a na otevření truhly mít všech 50 stříbrných klíčů

jinak já to v základním ději hrál taky za dobrého bojovníka ale pak sem zabil 50 lidí v Kameným újezdě a dal sem se na stranu zla :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pred chvili sem dohral Fable 2 a musim rict me osobne nadchla hlavni pribeh sice neni moc dlouhy ale okolni mise a ruzne mimo dějove linie mě mnohdy zabavili vic jak samotny pribeh hru sem dohral zhruba za nejakych 24 hodin hrubyho casu ale musim rict ze sem nesel podle pribehu hru sem vychutnal jak to dalo :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyjo ..mam problem :) potrebuju najit vsech 10 pokladu kapitana na tom ostrofe jak tam do pripluju lodi...

nasel jsem:1.na rozbite lodi,2.na utesu v mori jak se tam musi plavat,3.nasel pes tam u tech vodopadu.4. jsem se potopil pod vodu u tech vodopadu, 5 tam byl v truhle,6. za vodopadem,7. v jeskyni,8.na skale kdyz jsem se vracel zpet k lodi...zbyle dva vubec netusim kde jsou :) uz tam litam dobrou pul hodinu a nic :) jestli si nekdo vybavi kde jsou zbyle dva budu rad :)

tak mam 9. hned nalevo na utesu kdyz se skace dolu do vody k vodopadum..ted jeste ten desatej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu