Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fable 2


Steel

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak ona ti to Tereza sama řekne co se stane:

1. možnost je, že se obětuješ, zemře ti pes a rodina, ale lidi tě budou oslavovat, protože všichni kdo umřeli při stavění věže budou zase žít

2. možnost je, že se ti vrátí rodina a pes, které Lucien zabil, ale všichni co umřeli při stavění věže budou mrtví

3. možnost je, že dostaneš velkou sumu peněz, ale rodina, pes i všichni co umřeli při stavění věže jsou mrtví

Nevím jestli jsi to myslel, takhle, ale víc možností není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na náhodných místech se mi stává, že najednou slyším hrozně protivnej hlas co křičí něco jako "You cannot hit me, hahaha", přitom nic nedělám, do nikoho nemlátím a nic kolem není... nevíte co to může být? Hrozně mě to frustruje :) Například se ten hlas začal ozývat když jsem prohledával ruiny Chrámu Stínu a půl hodiny jsem šmejdil a prohledával každý objekt, abych zjistil co se za tím hlasem skrývá, ale neúspěšně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Proste je to Iso asi poskodene. Skus ho normalne mountnut v daemone, ci sa ti v PC zobrazia aspon nejake subory.

Zobrazí se to video ,vlozte DVD do konzole XBOX 360

Sak tam mas vsechno zaskrtly , tak nevim co resis , vypal to a hraj :D

Vypalil sem ,ale ukazalo neprecten sektor a konec , v Xku se to hlásí jako nepouzitelný disk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dohral fable vybral jsem si srdce vratil se mi pes a rodina a pak probehli zaverecne titulky no ale achivementu mam porad polovinu tak co mam ted delat dal ? To ted mam behat po svete a delat je?

Ja uz to beru jako za odehrany ..xD

A taky se vam zdalo to zabiti toho Luciana moc snadné ? Jednou sem do něj řízl a on spadl z toho utesu bo jak to mám nazvat :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, na tuhle hru jsem se tesil jako maly decko na kus dorta a totalni, ale totalni zklamani hlavne kvuli BUGu, ktery se ve hre vyskytuje a znemozni vam dohrani hry. Ja mel samozrejme to stesti, na ten BUG narazit.

Problem je ten, ze se neda dokoncil ukol Ritual v Dubovem haji (promluvit s Opatem). Vyvojari hry o chybe vedi uz asi 2 mesice, ale bohuzel stale zadny patch, ktery uz od rijna slibuji :-( Takze mam moznost dal cekat na patch a nebo zacit hrat od znova, coz se mi opravdu nechce.

Udajne se da tomuto problemu predejit, kdyz se necha vklidu dojet cut-scena pri prvnim setkani s Opatem (ja ji podle me dojet nechal), nic mene me tento problem stejne potkal.

Proto vrele doporucuji zazalohovat si save po prichodu do Duboveho haje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu