Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fable 2


Steel

Recommended Posts

tak dnes vyšel na live a kupodivu jsou dvě verze.....jedna je free a druhá premium za 800 MS points, stahuju free a myslím, že tyto verze budou z 80-90 % stejné podle popisu
Dante jsou velmi rozdílné.Free verze jen opravuje co-op hraní a potom přidává pár obleků a dalších předmětů.Ale placená verze přidává do hry nový Sněžný Ostrov,spoustu dalších úkolů(achievmentů),oděvů,zbraní(hlavně speciálku z Halo 3),svatyni(kde se dá prý obnovit život komukoliv) a spoustu dalších vychytávek.Průměrná doba dohrání tohoto přídavku je 4-5 hodin.
Je to len mnou, alebo ta hra mi pripada strasne detska... Skutocne primitivne ovladanie, interface a suboje... Nicim ma to nezaujalo ani po 5 hodinach hrania... Nejak nezazivne...
Ano tato hra je velmi lehká,ale co na tom,alespoň nefrustruje.(ovšem pasáž v hrobce hradu Fairfax je malé PEKLO) Ovládání je naprosto geniální narozdíl od překombinovaných desítek dalších her.(viz Too Human apod.)Jinak na začátku mě to taky úplně nevtáhlo,ale časem(po 20 hodinách) pochopíš jemné nuance této hry a je radost to hrát.Nejlepší jsou ty vedlejší úkoly apod.A navíc spousta úkolů(těch nejzábavnějších) se zpřístupní až po dokončení hlavního příběhu.A ano máš pravdu je to krásná dětinská pohádka.A pohádky mám rád.Ty ne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tyjo ..mam problem :) potrebuju najit vsech 10 pokladu kapitana na tom ostrofe jak tam do pripluju lodi...

nasel jsem:1.na rozbite lodi,2.na utesu v mori jak se tam musi plavat,3.nasel pes tam u tech vodopadu.4. jsem se potopil pod vodu u tech vodopadu, 5 tam byl v truhle,6. za vodopadem,7. v jeskyni,8.na skale kdyz jsem se vracel zpet k lodi...zbyle dva vubec netusim kde jsou :) uz tam litam dobrou pul hodinu a nic :) jestli si nekdo vybavi kde jsou zbyle dva budu rad :)

tak mam 9. hned nalevo na utesu kdyz se skace dolu do vody k vodopadum..ted jeste ten desatej :)

Pls jak se mám potopit pod vodu u tech vodopádů ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat jak trefit ty chrliče. Nějak se mi to nedaří. KOuzlem na ně nezamířim a ze zbraně se mi to take nedaří. A vetšinou nejsou zrovna u země :(

Předem díky

Musíš mít větší skill na střelbu ze zbraní a budeš moci zaměřovat se zbraní při držení Y.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komplet online navod na Fable 2 v anglictine napr. tady:

http://guides.ign.com/guides/741361/page_3.html

Ale osobne si myslim, ze ta hra je natolik jednoducha, ze navod netreba.

Ja ji dohral a ze hry mam takove rozporuplne pocity. Na zacatku jsem si vydelal trochu zlatych v prvni praci..kovarne. Nakoupil nemovitosti. Ty mi pak zajistovaly pravidelny dostatecny prisun penez, takze pak nic nebyl problem. Kopani pokladu v tom pripade akorat ztrata casu, protoze nikdy clovek nevykopal nic, co by si nemohl koupit a nebo vykopal nejake drobne v porovnani s tim co vynasely nemovitosti. Kdyz uz tam jde takhle snadno prijit k hromade penez temer bez niceho, tak kdyby se za to daly koupit aspon nejaky specialni predmety, ale stale ty stejne veci dokola za drobne. Jinak kdyz pak takhle clovek nema problem s penezi,tak jednoduse prijde i ke zkusenostem, daji se pravidelne nakupovat lektvary se zkusenostma a nebo dary v chramu slunce. A finalni zniceni Luciena jen trapnym drzenim "A" bylo smutne zavrseni. Ale i presto vse co jsem vyjmenoval, jsem u Fable 2 stravil nekolik prijemne proparenych hodin. Jeste, ze jsem nejel pouze hlavni pribehovou linii a prubezne s pribehovou linii plnil i vedlejsi questy. Tim je hra aspon delsi a zabavnejsi. Hra mela vyborny potencial a kdyby se byvalo doresilo to snadne ziskavani penez a bylo mozne nachazet pripadne kupovat nejake specialni predmety, byla by dokonala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu