Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fable 2


Steel

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím...mam problém. Jak jsem utekl z Krvavych skalisek s tim zlodejem a delal uz s Mlatickou atd. ten ritual, kdy jsem stal u prostred a oni po stranach, tak se tam objevil Lucien a zase me strelil, potom jsem se probral zase jako maly kluk a byl nekde se sestrou na farme. A tam nevim co delat. Kazdy den je porad stejny.

EDIT: Tak uz jsem na to prisel:-) V noci jsem sel za tou hudbou;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Kdy je mistaická půlnoc ne fable II . Ty fíci v chrámu stínu řikájí ať obetuji nikoho o mistické pulnoci.

tak zatáhni tou pákou o půlnoci(já osobně jsem spíš udělal to v chrámu světla, daroval jsem ve 12h zlato a bylo :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi nešlo. a nevíš jak oživit psa když ho mam mrtvího .

mě to taky nešlo :D tka nevim :D ale psa můžeš oživit edině když si za 800 ms pointů koupíš DLC(knothole island) a tam ve městě nahoře obětuješ vesničana a dostaneš psa :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psa můžeš oživit při dohrání hry a zvolíš si jednu z těch 3 karet, oživení tvých blízkých nebo něco v tom smyslu (oživý i sestru která následně pošle dopis) a psa, a pak jak už bylo řečeno DLC,najdi si na youtube Knothole Island tam to najdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ? Já ten DLC mam . Hned to zkusim. Na to náměstí ? nebo kde ?

u toho náměstí jak dostáváš úkoly od toho chlápka tak si zajdi nahoru, je tam socha psa, potom pozveš k tomu vesničana, on půjde dovnitř a ty zatáhneš za páku... a vyjde pejsek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u toho náměstí jak dostáváš úkoly od toho chlápka tak si zajdi nahoru, je tam socha psa, potom pozveš k tomu vesničana, on půjde dovnitř a ty zatáhneš za páku... a vyjde pejsek :D

Nice. A nevíš kde sehnat královský nach a Zakrslou mrkev (3) . Pozor !!! ne Scvrklou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nice. A nevíš kde sehnat královský nach a Zakrslou mrkev (3) . Pozor !!! ne Scvrklou.

tak královský nach nevim(možná u obchodníka s barvou asi), taky ho shánim, ale ty mrkve mám, stačí obíhat obchody se zeleninou v dubových lánech a náměstí v kamennym újezdě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak královský nach nevim(možná u obchodníka s barvou asi), taky ho shánim, ale ty mrkve mám, stačí obíhat obchody se zeleninou v dubových lánech a náměstí v kamennym újezdě :D

Jenže oni mě všichni jak si nenávidí.:)

Nedal bys mi tři mrkvičky dam ti zaně 5 milionu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu