Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fable 2


Steel

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nedohral som ten datasik lebo nemam xbox live :((( co je skoda, lebo aj ked je kratky ale vies aspon neco nove tam, neviete ci sa neda zohnat ?? ja by som to aj kupil len nevim jak mam pripojit xko na net

aaaaa este tu mate jednu super stranku mate na nej skoro setky leg zbrane vypisane a aj jak ich najst, aj jak otvorit setky demonicke dvere a podobne veci treba kuknut radim su tam aj veci na datadisk

http://fable.u8o.info/fable-ii/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Normálně ve hře zapneš druhej ovladač, myslím že zmáčkneš select a vybereš si hrdinu (zlý muž/žena, hodný muž/žena) a pak s jakou zbraní chceš bojovat. Nastavíš si podíl zlata a zkušeností a můžeš hrát. Toho druhého hráče můžeš taky připojit jako nějaký gamertag třeba tvojeho kámoše. Toť vše :-)

snad to pujde, a to jde hrát příběh společně nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což o to, ve dvou hrát jde, ale dost lidí si stěžuje na to, že ta druhá postava je jakýsi "anonymní předvolený jouda". Tj. že není možné udělat si dvě svoje postavy které se budou vyvíjet. Potom si třeba vzít tu svoji a na jednom Xboxu se připojit ke kamarádovi jako "sidekick" ale s tou svojí postavou ! ... Takže tak. Ten druhej musí zkousnout, že je tam prostě jenom tak do počtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná není důvod smutnit, jde prostě jenom o vkus toho druhého člověka. Ano, uznám, že třeba mě by to vadilo, být "ten druhej", ale na druhou stranu v GoW nebo RE člověk taky tu postavu nijak neexpí a přesto je to zábavný. ... Holt chce to asi zkusit :) ... V nejhorším to pak můžeš hrát sám. Špatná hra to rozhodně není 8) ... I když teda osobně nesdílím to obrovský nadšení většiny ostatních zde na fóru, ale pššššt :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná není důvod smutnit, jde prostě jenom o vkus toho druhého člověka. Ano, uznám, že třeba mě by to vadilo, být "ten druhej", ale na druhou stranu v GoW nebo RE člověk taky tu postavu nijak neexpí a přesto je to zábavný. ... Holt chce to asi zkusit :) ... V nejhorším to pak můžeš hrát sám. Špatná hra to rozhodně není 8) ... I když teda osobně nesdílím to obrovský nadšení většiny ostatních zde na fóru, ale pššššt :cheesygrin:

jj, to je jasný.. mě by asi nevadilo bejt ,,ten druhej´´ ...

mužete LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovej problém hraju si tak Fable II když v tom mi ten hrdina přestane chodit můžu střílet přibližovat dělat gesta a tak, ale hrdina mi nechodí nevytáhne meč ani při čem by se musel pohybovat ... když dám novou hru tak zas všechno jede nevíte prosím někdo co s tím nechce se mi to hrát od začátku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj potřeboval bych poradit hraju fable 2 jak se otvíra ta truhla co je vtej jeskyni osudu (tak nějak se to menuje no tam kde vam visvětluje jak davat body skušeností do vlastností ) když ji chcu otevřít tak mi to napiše že jestli ji chci mam se podívat na www.fable2.com ale tam to nemužu najit moc dik zaradu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom webu je nějaká hra nebo co... Ale radím ti, vykašli se na to, v té truhle je kostým kuřete, kterej je ti absolutně k ničemu, a za pár chvil tě v něm omrzí i běhat :D

Edit: Zjistil jsem, že oblek kuřete je jen jedním ze 3 předmětů, co lze z truhly získat. Abyste získali všechny, musíte 3x absolvovat flashovou loutkovou hru na stránkách hry a pokaždé si nakonci vybrat jinou korunu jako odměnu. Pozor, truhla ve hře lze odemknout jen jednou,takže ji otevřete až poté, co budete mít všechny 3 korunky.

Myslím, že také musíte být zaregistrovaní na Xbox Live.

Když ale zkusíš jít na fable2.com, tak tě to přesměruje na stránky Xbox Live,takže bych řekl, že mají buď technické problémy nebo stránku už zrušili a připravují web fable 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju Fable 2 potrebuju vedet dve veci :

1) za jak dlouho zmiji jizvy? mam po cele tvari male skrabance z jednoho boje :(

2) da se nejak umivat, nebo proste provest hygienu?hraju za zenu a kdyz si ji prohlidnu zbliska je jakoby zaprasena, proste spinava

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) jizev už se nezbavíš

2) nevím jistě ale možná ta špína bude záležet na tvojí corruption/purity, takže pokud máš vyšší corruption, zkus se přesunout druhým směrem třeba jedením zeleniny a vynecháním chlastu. jinak nevím čím by to bylo, nic jako vana tam není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co javím tak jizvy ti zustavaj nezmizej ale kamoš řikal že když to projdeš tak potej časti co do toho hlavního (nemužu si vzpomenout jak se menuje) miřiš tou krabičkou a vycucavaš tu silu tak ti prej potom zmizej ale nevím jestli to je pravda ja žadní jizvi nemněl tak nevim a sdruhou otazkou ti neporadím to nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co javím tak jizvy ti zustavaj nezmizej ale kamoš řikal že když to projdeš tak potej časti co do toho hlavního (nemužu si vzpomenout jak se menuje) miřiš tou krabičkou a vycucavaš tu silu tak ti prej potom zmizej ale nevím jestli to je pravda ja žadní jizvi nemněl tak nevim a sdruhou otazkou ti neporadím to nevim

Sorry za offtopic, ale doprčic to je opravdu nutný češtinu takhle prznit ? To by zabralo tolik času navíc si po sobě svůj příspěvek případně ještě přečíst a v případě potřeby editovat aby se dal vůbec normálně číst ? Vždyť tady je špatně diakritika, interpunkce, rozdělení slov, i/y ... vlastně úplně všechno :?

Vždycky jsem se díval divně na lidi který v diskusi upozorňují na gramatiku místo toho aby hodnotili věcnost příspěvku. Ale čím dál tím víc je začínám chápat :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
http://fable2.xbox.com/Experience.aspx tady je ta hra, ze které lze získat ty předměty... musíš bejt přihlášenej, lepší je to dohrát teda 3x, jak tady říká kolega mistyfakátor, jenž tvrdí, že stránka nefunguje... můžeš pak zkusi i to kopání slepic, který je jako 2. flashovka :)...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na live je ke stažení zdarma fable 2 episode 1 :blink: má to asi 1.8GB a dá se to heár bez původní hry má to ajchy jako normální plná hra (mám tam ajchy ještě z normálního fable akorát je tam max 1350G což myslím v normální hře nebylo) ... měl jsem to v němčině takže jsem to smazal a stahuju to znovu v EN profilu ... nevíte o co jde?!? :D mám jistá tušení ale rád bych se o tom tady pobavil :D

EDIT: hra je ke stažení v -> GAME Marketplace -> Games on Demand

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu