Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Heavy Rain


Midnight

Recommended Posts

kupní síla je ten problém, který může za to, že se v relativně malém dánsku prodá mnohem větší počet konzolí a her, než v 3x větším čsr. Dánsko s Finskem má přibližnou kupní sílu 35ooo,- euro a čsr tak maximálně 9ooo,- když zavřem obě oči :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 359
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jestli neumíš vůbec anglicky a 90% toho, co v demu řekli si nerozuměl, tak bych si to nekupoval.

Pak by sis to vůbec tolik neužil, kdyby si tomu nerozuměl. Možná i proto tě zaujala tato část dema, protože podle mě a spousty jiných je ta část za detektiva Shelbyho mnohem zábavnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHheVvy:

Těžko radit. Můj názor e, že hlavní příběh pochopíš - je to obrazově podaný tak, že prostě nejde minout zásadní pointy (kdo je vrah, jakou má přibližně motivaci, apod.)

Angličtina ti akorát pomůže pochopit víc detailů a bez ní se můžeš v nějkaých scánách nudit (budeš věděť o co jde, ale když ti u toho budou žvatlat, tak budeš usínat)

Takže tak. Nepochopení bych se nebál. Ale jak tě to bdue bavit "hrát pohluchu" si musíš rozhodnout sám.

Rozhodně to není jako třeba Mass Efect, kde bez porozumnění samotnýho textu nevíš o co jde a co se po tobě chce. Díky filmovýmu zpracování tě to trkne i tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak eng mi prijde naprosto v pohode v demu sem chapal vsemu akorat jednou se mi stalo ze kdyz sem mel rychle rict neco te k*rve tak sem si nemoh vzpomenout :D jinak hra zajimava ale ovladani nevim nevim.Sice by se to dalo prekousnout ale co asi neprekousnu je ta pomala chuze a nemoznost rozhlednuti to mi uplne kazi jinak nevsedni a super zazitek a taky to dost srazi atmosferu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo v pohode ale doted mi zustala ta pasez jak sem musel prelizt ten plot na zakladne a prave pomoci krouzeni mysi, hotovy peklo

To je lehký, teď ale nemůžu prostě dát toho proroka, prostě vždycky skončím jak se má rychle mačkat do leva a do prava, a je to strašně dlouhý takže se mi to nikdy nechce opakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu