Jump to content

Heavy Rain


Midnight

Recommended Posts

Vynikajúca správa pre všetkých, ktorých prekvapil gameplay trailer od tvorcov Quantic Dream. Šéf štúdia David Cage potvrdil demo verziu hry, ktorá bola prezentovaná v Lipsku. Toto demo nič neprezradí z deja hry Heavy Rain. Má to byť len ukážka nového herného ovládania hry.

Ďalej potvrdil sťahovaľný obsah hry. Takže opäť si budeme môcť rozšíriť hru

:) tak... to demo by uz mohlo byt zajtra :D :P

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heavy Rain gameplay trailer

Hra Heavy Rain už od svého oznámení je velmi očekávána nejen hráči, ale i herními novináři. Dnes vám můžeme přinést nové gameplay video z této Playstation 3 exkluzivní adventury. V nich uvidíme nového hlavního hrdinu, který se nachází kdesi na staveništi a svede tam tvrdý souboj. Grafická stránka vypadá velmi povedeně, ale spíše by nás zajímal samotný příběh, jenž má být hodně zamotaný. Více informací o Heavy Rain se máme dozvědět na E3. Trailer naleznete v novince.

http://link.brightcove.com/services/player/bcpid22881388001?bctid=23996397001

to bude paráda :)

Link to comment
Share on other sites

V návaznosti na páteční video z vrakoviště Heavy rain by možná nebylo od věci celou scénu z téhle chystané akční adventury vysvětlit. Samotná hra bude mít čtyři hlavní postavy, jejichž příběhy se budou různě prolínat a navzájem doplňovat; v téhle scéně se zhostíte role detektiva Normana Jaydena, který se snaží vystopovat tajemného zabijáka přezdívaného Origami Killer.

Jaydena stopy zavedou na vrakoviště, kde se střetne s hlídačem Mad Jackym, což jste jistě viděli již ve videu. Kouzlo je ale v tom, že to tak ve skutečnosti také vůbec být nemusí.

blgax.jpg blgbx.jpg blgcx.jpg

Heavy Rain totiž funguje na principu kontextuálních akcí a desítek rozvitých dějových linek vedle sebe: po prvním rozhovoru s hlídačem budete mít každopádně chvilku času na to, abyste se kolem rozhlédli. Jayden si nasadí černé brýle s přístrojem A.R.I. (Added Reaility Interface), které fungují jako infračervené zařízení, zachytávají různé pachy, umí na místě analyzovat DNA v něčí krvi a tak podobně. Jejich použití Jaydena ve videu dovedlo až ke stopě krve, která pokračovala k vaně napuštěné kyselinou a v ní Jayden ještě zahléhl rozkládající se lebku, než jej hlídač znovu přepadl ze zadu.

Nabízí se ale úplně jiná varianta: pokud byste hned po příjezdu šli opačným směrem, našli byste vrahovo auto zaparkované hned za rohem a celý rozhovor s Mad Jackym by se tím pádem mohl odvíjet úplně jinak. Hlídače by se vám třeba i podařilo hned vsadit do pout. A pokud ne a došlo by k bitce jako ve videu, ani tehdy není hra čistě lineární: ze souboje existuje několik možných cest včetně té, na jejímž konci Jayden skončí omráčený.

blgdx.jpg blgex.jpg blgfx.jpg

Co se z videa nedozvíte je, že Jayden ve skutečnosti jede na ostrých drogách. Může se tedy snadno stát, že zrovna uprostřed bitky dostane hrdina absťák a nezbude mu, než se opět za pomoci kontextuálních akcí pokusit rychle vylovit lahvičku triptokainu a napít se, čímž se potřeba další dávky zase na chvilku oddálí. Ale pokud by se vám to nepodařilo včas, Jaydenovi se začnou třást ruce, rozostří se mu vidění a proti namakanému hlídači bude mít v souboji ještě menší šanci...

Kompletní galerie 66 obrázků v HD kvalitě. Pro zvětšení klikněte.

blgax.jpgblgbx.jpgblgcx.jpgblgdx.jpg

blgex.jpgblgfx.jpgblggx.jpgblghx.jpg

blgix.jpgblgjx.jpgblgmx.jpgblgox.jpg

blgkx.jpgblglx.jpgblgnx.jpgbmg1x.jpg

bmg3x.jpgbmg4x.jpgbmg2x.jpgbmgjx.jpg

bmg5x.jpgbmg6x.jpgbng3x.jpgbmg7x.jpg

bmgkx.jpgbmgmx.jpgbmgnx.jpgbmgox.jpg

bmglx.jpgbmgqx.jpgbmgrx.jpgbmgpx.jpg

bmgvx.jpgbmgsx.jpgbng5x.jpgbngcx.jpg

bmgxx.jpgbmgwx.jpgbmgzx.jpgbmgyx.jpg

bngax.jpgbng1x.jpgbng2x.jpgbng4x.jpg

bngdx.jpgbngbx.jpgbog1x.jpgbngjx.jpg

bngex.jpgbnghx.jpgimg2x.jpgimg4x.jpg

bnggx.jpgbngfx.jpgimg7x.jpgimg6x.jpg

bngix.jpgbog2x.jpgimg3x.jpgimg8x.jpg

img1x.jpgimg5x.jpg

Heavy Rain vyjde koncem roku pro PlayStation 3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
No jen aby to nemelo i stejne debilni konec, jako mel Fahrenheit... Hra byla vyborna, az na jeji konec. Tak snad tentokrat vymysleli neco lepsiho. :)
Fahrenheit mal 3 konce a vsetky boli perfektne... Quantic Dream je proste skvela spolocnost, ktora vie, ako robit paradne hry so skvelym scriptom... Klubok dole a dost uvazujem o kupe, resp. pozicani PS3 najma koli Heavy Rain...
Link to comment
Share on other sites

ja Fahrenheit dohrál jednou a to skoncem asi špatným nebudu řikat jakým aď si to každý vyzkouší poprvé když jsem hru hrál tak jsem zahodil ovladač a byl jsem znechucen po druhé po půl roce jsem si spletl dvd a dal tam zrovna demo s tou hrou a nic lepšího kromě okami jsem nehrál takže tedˇ tahle hra bude prosťe a jednoznačně černej kůň

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

všude píšou že to bude filmovej zážitek a všechno možný moje angličtina prakticky neexistuje když jsem slyšel tu konverzaci takže bych tu češtinu fakt uvítal, předchvelkou jsem četl článek kde kdysi na EA nasměrovaly petici aby daly něco do hry a prošlo jim to bylo by zajímaví kdyby to šlo udělat i teď

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Heavy Rain dostal evropské datum! - 24. 2. 2010

Společnost Sony dnes oficiálně oznámila, že očekávaný emocionální thriller Heavy Rain vyjde po celé Evropě 24. února 2010. Dílko z dílny francouzských vývojářů z Quantic Dream nám ukáže i tu brutálnější a reálnější tvář, přičemž každý čin hráče bude mít nedozírné následky. Pokud se vám samotná hra zalíbila, můžete si pořídit i Heavy Rain Special Edition, který přinese jako bonus zdarma první stahovatelný balíček Heavy Rain: Chronicle One – The Taxidermist. Všichni se tak připravte, vyšetřování začne už brzy.

Demoverze bude následovat před vydáním samotné hry na začátku února.

.........................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy