Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Program na prevod z Avi do DPG


Mirage_cz

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Jak zkonvertovat nějakej klip do DSka,zkoušel jsem už dost programů,třeba Super Converter v.2007 nebo 5star Mobile Video a pořád nic......

sry, ale na to se dá napsat jedině OMG - když neumiš přečíst dřívější příspěvky (a to dokonce v tomhle topicu) tak asi nemá cenu ti dávat někam linky, protože to stejně nepřečteš....

MOžná mě někdo osočí, ale když se zeptá na věc, která je o 3 posty výš napsaná, tak to už je fakt moc...

přečti si tenhle topic - CELEJ a třeba něco najdeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkoušel jsem to totiž už milionkrát a pořád nic. Chci nějakej normální a hlavně funkční konverter.....

Promin, ale pokud mas alespon prumerne IQ a precetl jsis komentare v tomto topicu, docetl jsi se k programum Xvid4PSP, BatchDPG, Tuna-viDS..

vsechny funguji bezproblemu, takze zkousis asi nejak hovadsky - vsechny vyse uvedene jsou zcela normalni a funkcni - problem bude asi v tobe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkoušel jsem to totiž už milionkrát a pořád nic. Chci nějakej normální a hlavně funkční konverter.....

někdy je dobré hledat chybu mezi židlí a klávesnicí... tam se najde asi tak v 80% (no, možná i ve více případech)

a napsat do topicu, který je o konvertorech že chceš nějaký konvertor mi připadá jako nejlepší způsob jak na sebe negativně upozornit

dosáhneš akorát toho, že tě lidi pošlou do prčic (tak jako já třeba...) protože to prostě hraničí s leností tak nehorázně moc...

Ono někdy je možná lepší HNED napsat co hledáš a proč, například stačilo napsat jestli nevíme o nějakém dalším a proč hledáš nějaký další(pokud si ty výše zmíněné zkoušel) případně co nejlépe popsat jaký s nima máš problém co se ti stalo/nestalo...atd.

a nebo si založit topic kde by se řešil přímo ten problém že něco nepracuje jak má....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu