Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ps2 chip/neorig. hry


Recommended Posts

caute..

kamos si chce koupit ps2ku (novou) - slim nejaky takovyto - http://www.playcentrum.cz/konzole-sony-playstation-2-157710.htm

a pak si to chce nechat ocipovat nebo proste s tim neco udelat aby tam mohl hrat stahovane/palene hry

takze se chci zeptat kdyz si ps2 koupi tak kde si to ma nechat udelat , je to na pockani ? a kolik to stoji..

a jeste otazka.

kdyz si stahnu nejakou ps2 hru tak pak ji normalne vyaplim na obyc dvd a hraju ?

diky za odpovedi...:)

a taky se chcu zeptat na kartu ,

vim ze 8mb je celkem malo ale zase jestli se vyplati kupit treba neco takovyhodle :

64mb http://www.playcentrum.cz/64mb-memory-card-max-282404.htm
nebo
32mb http://www.playcentrum.cz/32mb-memory-card-max-229404.htm

jestli to neni nejakej křáp :D

a taky jestli muzu obednat ps2 z tohoto obchodu nebo mi doporucite jinej ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče čipu tak musí prostě někoho v okolí sehnat no,na počkání to je,cena myslim je furt kolem litru,hry stačí normál vypálit pro jistotu co nejnižší rychlostí akorát u dvouvrstvých se myslim musí ještě image nějak patchovat a kartu jinou než 8mb sony moc nedoporučuju některý hry si s ní třeba nemusí rozumět,když už tak si kup sony a k tomu větší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu kartu radsi doporucuju 8 mb original sony , me teda uplne staci , kdystakneni problem neco smazat .

Neorigo nekdy maji problemy s ukladanim nekterych her , napr. Resi 4 :D

S tim cipem , jeden typek to dela v Kromerizi za 1500,- jinak nevim kde.

Hry se pali normalne na dvd-r

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok diky

LukDM na ps2 se pali nektery hry na dvouvrstvy?? nepletes si to s xboxem a nebo o tom nevim ?

btw: ted sem se bavil s kamosem a rikal mi ze ps2 vic trpi tim ze muze nejak vyhoret spoje u cipu..

a jeste sem slisel o Boot cd , ktery se vlozi vzdy pred palenou hrou..a neporusi se zaruka..

do ceho teda jit ?

poradte..

chi jakoze celej novej Plejak 2ku

+ jeden ovladac (a jeden je v zakladnim baleni) takze 2

+ karta na hry.. ale pokud budu stahovat tak 8mb je malo.. ale zase tam je znacka (daji se sejvy nejak zalohovat , treba propojit s pc nejak ? )

+ cip nbeo to cd . proste aby valily hry..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cloude diky..

a chci se zeptat..

teda ten obchod je ok jo ? mate s tim zkusenosti ?

a taky jestli si mam koupit kartu a druhej ovladac taky tam ?

http://www.hrejte.cz/index.php?akc=det&id=121

http://www.hrejte.cz/index.php?akc=det&id=245

a nebo jinde ?

napiste at muzu zitra obednavat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim jestli je tvuj kamos chytry ale za 4800,- by si mohl mit xbox arcade s flashlou mechanikou.

ale ps2 ma samozdrejme take sve vyhody ale hry vypadaji lip na xku

jsem majtel obou konzoli a opravdu kazda ma svuj puvab no.

driver ale me nazajimaji tvoje nazory ! proste chtel ps2ku , a tobe do toho muze byt ho\./no atreba xbox uz ma chce starsi konzoli... tvoje prispevky sou mi ukradeny a dokazal bych o tobe rict i to ze si spamer.. takze se prosim uklidni a nespamuj tu a jeste neurazej.. tobe to muze byt jedno.. ja se na neco ptal a tys neodpovedela jenze sebe delas machyrka ze neco napises.. takze prosim pro priste : uz me nestvi.. protoze nektere tvoje prispevky sou podobneho typu..

[omlouvam se za spam ale ja sem mu to proste musel napsat protoze se uz nemuzu na ty jeho idiotsky prispevky divat..]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

driver ale me nazajimaji tvoje nazory ! proste chtel ps2ku , a tobe do toho muze byt ho\./no atreba xbox uz ma chce starsi konzoli... tvoje prispevky sou mi ukradeny a dokazal bych o tobe rict i to ze si spamer.. takze se prosim uklidni a nespamuj tu a jeste neurazej.. tobe to muze byt jedno.. ja se na neco ptal a tys neodpovedela jenze sebe delas machyrka ze neco napises.. takze prosim pro priste : uz me nestvi.. protoze nektere tvoje prispevky sou podobneho typu..

[omlouvam se za spam ale ja sem mu to proste musel napsat protoze se uz nemuzu na ty jeho idiotsky prispevky divat..]

nestvi jo??tak hele v mojem prizpevku neni nic co by normalniho cloveka nastvalo ty a cloudmaster zjevne moc normalni nejdste protoze se nastvete kuli kazdy hloupoasti v mojem prizpevku neni znat zadny smap mel by jsi si kounecne uvedomit co je to spam rikam jen svuj nazor a ty mas odpoved jako kdybych usporadaval tvoji vrazdu :dozey:

a jedinej idio* ses tady ty kamarade.!

tohle

" no nevim jestli je tvuj kamos chytry ale za 4800,- by si mohl mit xbox arcade s flashlou mechanikou.

ale ps2 ma samozdrejme take sve vyhody ale hry vypadaji lip na xku

jsem majtel obou konzoli a opravdu kazda ma svuj puvab no."

by teda urazilo pouze nejakyho blbeckck* coz ty zjevne jses no

priznavam vecinou blbost mojich prizpevku ale tohohle fakt nelituju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Driver, s prominutim ale *****. Tvoje příspěvky jsou uplně o ničem. Jenom tu post-hunteříš :D. On si založí topic, že chce koupit PS2 s chipem a ty sem napišeš, že může mít XBOX360. Asi kdyby chtel XBOX s falshme tak napiše že cche XBOX s flashem a ne, že cche PS2 s chipem...

Ty seš buď retartd nebo magor.....

EDIT: jenže o tovje rady se tu nikdo neprosí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Driver, s prominutim ale DRŽ HUBU. Tvoje příspěvky jsou uplně o ničem. Jenom tu post-hunteříš :D. On si založí topic, že chce koupit PS2 s chipem a ty sem napišeš, že může mít XBOX360. Asi kdyby chtel XBOX s falshme tak napiše že cche XBOX s flashem a ne, že cche PS2 s chipem...

ok tvuj prizpevek beru jsem v klidu ale nema duvod tak vyjizdet jenom mu davam radu

a von se muze posra*?

to prece neni normalni to uznej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok tvuj prizpevek beru jsem v klidu ale nema duvod tak vyjizdet jenom mu davam radu

a von se muze posra*?

to prece neni normalni to uznej.

ja sem normalni..

ale ty asi ne protoze uz me ty tvoje ""RADY"" nekdy fkt dostavaj.. ated kdyz si me uz napsal do meho prispevku neco co sem po tobe nechctel tak sem ti proste napsal.. no neni to jen za ten tvuj post ale za vic..

doufam ze ti staci co sem t rekl ja a cloud..

.

.

.driver: uz drz hubu.. ,staci mi jak si na to s crds a kdyzt te nekdy vidim Banned.. to me bohate staci a vim ze je forum nachvilku prazdny od debi*nich odpovedi (staci se podivat do tvejch postu do historie a mam jasno..:dozey: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel bych se jeste zeptat teda jak mi dojde ta konzole tak budu muset pred danim prvni palene hry neco udelat ? vim ze je to blba otazka ale budu parit uz asi zitra a stvalo by me kdyby to neslo..

mam uz vypalene 2 hry a uz se celkem tesim..

btw abyste vedeli konzoli chce take kvuli God of war , protoze na ps3 si nechce kupovat z duvodu ze je drazi oproti ps2ce a taky ze na ni nemuze davat paleny hry..ja ho chapu ale ps3by mohla takhle zustat..aby vydrzela dele jako dobrej stroj..

prosim odpoved.. diky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu