Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken 6


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • grafika se mi moc líbí ,hlavně některé stage jsou dost dobré a postavy jsou hodně detailní,není to sice nic extra co by vám vyrazilo dech ,je to zkrátka nejlépe vypadající Tekken a všímám si že čím více tu hru hraju tím více se mi líbí :)

  • Docela dost nečekaně se mi zalíbil scenario mode ,je to takový lepší tekken force mode,ale hlavní rozdíl asi je v tom že to má příběh ,ale fakt mě hodně moc chytl.
  • Hrál jsem taky Arcade ,což je klasika každý zná ,poslední boss mi dal docela zabrat :)

  • Lidi si stěžovali na dlouhé nahrávací časy ,pravda není to nic moc ,ty časy jsou dlouhé ,ale rozhodně se to dá přežít navíc po instalaci na HDD ,se ty časy zkrátí tak je to o HODNĚ lepší!
    Takže hlavně bych vyzdvihl ,pěknou grafiku ,starou dobrou hratelnost na kterou jsme byli vyzklí a taky scenario mode ,který někomu sedne někomu ne ,kažopdáně je to příjemné spestření.Videosekvence jsou nádherné jako vždy ,online jsem zkoušel jede výborně ,navíc si můžete stahovat tzv.Ghosty nebo replaye atd....navíc online leaderborad nechybí ,tak se můžete poměřit s ostatními.
    Jsem velice spokojen s hrou a dávám tak 89%

    edit: Jen doplním že to jsou mé pocity po cca 5 hodinách hraní ,takže jsem ani náhodou ještě naplno nevyzkoušel všechny věci ,neokoukal všechny novinky atd. ale asi nějak takhle jsem z toho nadšený po pár hodinách hraní.Pokud někdo váhá chce se zeptat ,ptejte se..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně scenario mode je super a ovládání je klasické ,prostě takové na jaké jsme zvyklí....online bych dal ale mám pomalou web.odezvu ,takže to mám horzně zpomalený tak nic:(

edit:Jinak mě přišla hra kde je obal dělaný tím novým stylem už tam není po straně playstation 3 ale nahoře je PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu