Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken 6


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak se to vezme... Jin žádný "SUPERSKILL" není... Comba nic moc... ... ale to je věc názoru... podle mně je větší lamáctví je hrát za Furyho, Yoshimitsuho atd. ... Ale jak říkám věc názoru ...

PS: Siberius svatá pravda...

Jin je velice silna postava pokud te dostane na zed,tak uz nemas sanci. Comba je velice drsny,ale na vetsinu potrebujes obrovsky skill a dobry input (tzn. just frame) pro novacky nevhodna postava. Ohledne B.Fury te musim opravit, je to HC postava na nauceni, znam pouze dva lidi u nas v republice co zvladaji Taunt v combo a u zdi (proste i kdyz se kryjes tak diky Tauntu ti da hit a nasledne combo). Samozrejme,ze otresne mnozstvi noobu jediny co umi je pribehnout chytnout nebo davat donekonecna low, coz pri online dokaze totalne nasrat, v offline uz jsou s timto stylem v haji:D Dale Yoshimitsu,je taky casto zneuzivan noobama v online,ale podle me patri k jednem nejhur naucitelnym postavam v T6, protoze vymyslet spravne funguji strategii boje s mecem a bez mece, je slozite, vyzaduje to velkou davku trpelivosti, coz vetsina lidi nema.

Pro ostatni vice info ohledne postava a tak podobne se mrknete na www.czecharcade.com forum na bojovky. Doufam,ze to admini nebudou brat spatne, je to forum specializovane pouze na bojovky, nic vice nic mene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Zdravím, jsem věrným fanouškem Tekken série, počínaje 1 konče Tekken Tag Tournamentem 2, který jsem neměl ještě tu čest hrát :D Každopadně najdou se tu nějaký vášnivci, kteří by poměřili síly? Na to navazuje moje druhá otázka jestli to vůbec jde? Přidat si přítele a s ním hrát Tekkena online?

Kdyžtak jsem tam jako MardocCZ - prevazne hraju Hwoaranga a Lawa

Upraveno uživatelem MardocCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu