Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak stary xbox 360 mi bude stačit???


hackerman88

Otázka

chlapi, chci si koupit xbox 360 z bazaču od nekoho, ale neim od kolikatyho se delaj xboxy s HDMI a aby byl proste s tim nejspolehlivejsim hardwarem:? A ješte, kdyz bude flashlej, pujde mi LIVE??? nejak tomu nerozumim tak mi pls poradte:idea: a vyplati se kupovat odost levnejsi xbox z bazacu? nelisi se to necim? treba grafikou her atd? dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

1)s HDMI se xko začalo prodavat nekdy kolem řijna 2007

2)Když budeš mit flash na live mužeš v pohode, akorad si budeš muset hlidat s jakejma hrama tam chodíš aby si nedostal Ban (třeba předtim než oficialne vyšla atd..)

3)s stáří xboxu nemam na grafiku her vubec žadnej vliv ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chlapi, chci si koupit xbox 360 z bazaču od nekoho, ale neim od kolikatyho se delaj xboxy s HDMI a aby byl proste s tim nejspolehlivejsim hardwarem:? A ješte, kdyz bude flashlej, pujde mi LIVE??? nejak tomu nerozumim tak mi pls poradte:idea: a vyplati se kupovat odost levnejsi xbox z bazacu? nelisi se to necim? treba grafikou her atd? dikes

s tím Livkem taky musíš mít ve hře soubor STEALTH..jinak tě zabanujou a máš po ptákách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No mam slibenou od mamky na vanoce konzoli, ale nova je tady v ČR moc draha a z bazacu je uz vetsinou flashla, takze je to pro me jednodussi to sehnat...jinak mam v planu cenu okolo 7 500 Kč i s flashem, tak jestli mate nekdo konzoli na prodej, tak na podzim bych mel určo zajem:D

Jo a jak je to s GTA 4....ta jde nebo nejde hrat live?:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Staci se prodejce zeptat jestli ma BAN nebo ne...

A myslíš, že mu to někdo přizná? Nevím kde to žiješ Dragu, lidi jsou svině ... Neříkám, že se nějakej dobroděj najde a přiznal by mu to ... A ještě autorovi podotýkám, že od Března-Dubna 08 se dodávaj Lite Onky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No a ma teda vubec cenu shanet flashnutyho Xboxa s HDMI? je mezi normal kablem a HDMI velkej rozdil? mam v planu hrat na plazme se 106 cm uhloprickou, tak jestli by to slo hodne poznat ta kvalita...?

Ano, hodně by šla znát kvalita ... A já jsem měl též kupovaný flashnutý Xbox - z hrejte.cz a naprostá spokojenost, sice si člověk připlatí, ale to myslím není zas takový problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele a jak sou ty kable HDTV, tak to je neco jako HDMI, nebo HDTV ma horsi kvalitu? Kurna hosi prosim poradte mi:D Ja furt nevim co si mam koupit, jestli uplne novej, s benq mechanikou, ale bez HDMI, nebo flashlej z bazacu s nebo bez HDMI....pokut to HDTV je taky dobry, tak na HDMI seru:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu