Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc nováčkovi


WooDoo

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

je to jenom na tobe kdyz si koupis ted PSP v jrc tak tam budes mit tu novou desku na 99% 2 kamosi si ho tam vcera koupily an jeden jim prej nesel flashnout tyhle novy mechaniky nejdou flashnout.ale jeste tak v 49% obchodu mas psp co flashnout jdou

psp 3000 by se take mohlo casem prolomit a mohlo by se zjistit jak ho flashnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ja ti nevim jak moc na to chvatas ale cekat na psp 3000 mi neprijde jako moc dobrej napad nikdo totiz nevi jakej tam bude FW, tim padem jestli uz to budou mit vymakany tak ti tam pujdou jen originalky a kdyz oficialni FW prehrajes na CFW tak tim nic neztratis akorat ziskas......................muj nazor laika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

imho je lepsi koupit ted slim - treba v gamehouse (uspesne flashnut, vl. zkusenost, koupenej pred 3 dnama ..) - pokud teda nutne nepotrebujes mikrofon ci ten "uplne naprosto uzasnej mega" displej .. jelikoz ty 3000ky budou mit TA-088 v3, a u ty se jeste nevi, zda-li se vubec flashne .. (ale myslim si, ze DA s.r.o. to zvladne :cheesygrin: ..)

Co umoznuje CFW? Hrat iso hry (hry z netu), vic stupnu podsviceni, ruzny pluginy, homebrew (programy vytvoreny uzivateli, napriklad Dosbox (emulator dosu), nebo emulator GBA apod.), hrat hry pro PS1 a spoustu dalsich veci .. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Díky moc. Tak asi šupnu na ten Slim. Hmm. Ještě bych se chtěl zepat, jestli se vyplatí si koupit nový, nebo odtud z tohoto odkazu.

Tak berii podle me nabízí dobrou nabídku ale i z netu na nějake té lepší stránce pro PSP si taky můžeš koupit ale musíš pak počítat stím že si budeš muset hledat fleshera ve tvém regionu já osobně jsem to koupil z netu na gameparadise fleashnul a žadný problém stim není skraceně obě nabídky jsou dobré8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu