Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

to play this disc put it in an...


userman

Otázka

Ahoj, nedavno jsem si flashl xko podle tutorialu tady na foru, vypadato ze to proběhlo v pořádku(normálně se mi vytvořilo backups s nahraným a originálním fw), ale když strčim pálenou hru do mechaniky tak to hodí klasickou hlášku "to play this disc put it in an...", zkoušel jsem vypalovat v imgburnu a clonecd, ale ikdyž jsem nastavil rychlost vypalovani 2,4x beztak to smažilo 4x, tak nevim jestli je to tim, fw jsem použil ten ixtreme 1.41 z návodu tady http://console-forum.net/showthread.php?t=24380 , média mám imation, nejsem si jist jestli to nebude tim, ale jinak opravdu nevim čim by to mohlo být,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Pouzivas pri paleni soubor .dvd ?

btw , mozna to bude i medii , pouzivej verbatim... DVD+R DL

jo, pouzivam .dvd (myslim ze mi defaultne clonecd ani nic jinyho nenabidne), ale vsiml jsem si, ze ten fw ktery se mi do xka nahral (BENQ-CFW.BIN) je upně stejny jako je ten fw ktery je v tom archivu s tim fw 1.41, neměl by byt nějak jiny? jako prizpusobeny primo memu xku? ale to by asi zase nešly originálky, už plácám nesmysly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hmm ani verbatim nejede... uz fakt nevim, zkusim to znova flashnout

a to dela jedna a ta sama hra....?? nebo jich zkousis vice ?

ja mel stejny problem..sice jsem si nedal flash sam...ale prvni hru co jsem si stahnul tak nefungovala sama o sobe, jak jsem pote zjistil pri stahnuti dalsich her :) zkurvil jsem na tom tehdat asi 10 medii...mam asi 40 her...z toho zatim nefungovali jen 3 a zrovna jsem trefil hned na poprve tu prvni spatnou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu