Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP go! cam


petrželka

Otázka

Cusec vsem , mam otazku ohledne psp kamerky , vím že tu topic o ní nekdy byl ale tam jsem psal a nikdo mi neodpovídal , ale klidne at to moderatoři smažou ... Ale ted k veci chci si ji koupit a nikde jsem nenasel podrobný popis , tak se ptam jestli nekdo jí má a jestli se koupe vyplatí a jeste jestli video vypadá na displayi psp kvalitne :) dekuju za přopadne odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jo to muzu jen potvrdit ... pokud tocis video normalne za dne .. at uz venku nebo v budove, tak je to parada .. jako by ses dival normal na umd film ( mel sem tu kameru, takze to muzu posoudit) taky to ale hodne zere na karte :D ... jinak fotky uz sou trochu slabsi (na display naprosto v poho) .. v pc uz to zadna slava neni, ale taky co by si cekal od 1,3 mpx ... a jinak ma to i makro rezim, takze fotky z blizka sou taky dost dobry a ostry .. a pak digitalni zoom .. a pak efektu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu