Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation 3


blbena

Recommended Posts

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:) tak trochu závist .. kde to bylo?(jsem myslel, že PS3 v ČR mají jen lidi z PS2 redakce, ovšem jestli si někdo neudělal výlet do USA či JP,jinak design vypadá opravdu úžasně(oproti X-boxu360,který vypadá spíše jako kuchyňský spotřebič,tim jsem se ovšem nechtěl dotknout této skupiny hráčů, prostě jen můj dojem), už aby byl březen ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyztak kdybste opravdu neverily tak hodim i foto tu praci bych si udelal tam dojit a vyfotit ho ale nekecam fakt tam je . Me osobne se sice PS3 libi ale jeste sem ho nevidel v akci takze sem o koupi zatim vubec neuvazoval a podle me tam mozna je jeste v tom obchode treba vystavena jen maketa ale hry tam prave maji taky ale cenu u PS3 nemaji u her jo jedna tam stoji se mi zda 1999 nebo 1899 ale nevim to 100% ale fakt kdyz mi napisete jak upnout to foto na forum sem tak ho tam hodim

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyztak kdybste opravdu neverily tak hodim i foto tu praci bych si udelal tam dojit a vyfotit ho ale nekecam fakt tam je . Me osobne se sice PS3 libi ale jeste sem ho nevidel v akci takze sem o koupi zatim vubec neuvazoval a podle me tam mozna je jeste v tom obchode treba vystavena jen maketa ale hry tam prave maji taky ale cenu u PS3 nemaji u her jo jedna tam stoji se mi zda 1999 nebo 1899 ale nevim to 100% ale fakt kdyz mi napisete jak upnout to foto na forum sem tak ho tam hodim

:D

Nemusíš jezdit až na Zličín, zítra tam jedu, tak v jakém obchodě? :)

Škody, že na PS3 nevyjde těch pár (opravdu jen pár her, C&C, atd...) her, jinak bych do něj šel, takhle si vyvdělávám na nový pc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS 3 mám doma už asi 14.dní a je to hračka na nic.Hry žádné a Blu-ray-ka taky žádné.Nemá cenu ho kupovat dříve než na podzim 2007.

s tím jsi ale mohl počítat:) stačí se podívat na net kolik vyšlo her na ps3:)

Já jsem s tím samozřejmě počítal,ale dělám nějaké testy pro kluky.(známé z diskuzních for)A navíc prostě musím mít všechny současné konzole.(z hlediska testovacího,obchodního i z hlediska prestiže)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to spíše z obchodního hlediska.Když prodáváš spoustu elektroniky,tak musíš mít veškeré novinky brzy.Jinak nejsi schopný podat informace o výrobku,který budeš prodávat.A na PS3 mám v pořadníku okolo 10 lidí.
Aha ok uz som pochopil ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mít doma tuhle krásku, tak se mi v ní točí hra Resistance: Fall of Man, to by mi pro začátek stačilo ... jinak PS3jku budu kupovat hned co bude mání, peníze na ni se už povalují na učtě,takže čekám jen a jen na samotnou konzoly :cry:

To si jeste pockas... Plus dalsi rok nez budou poradny hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To popikos:v březnu koupě a rok čekání na pořádné hry?to se nemyslím, říká ti něco hry: MGS4,Grand Theft Auto IV,Gran Turismo HD,Final Fantasy XIII,Heavenly sword,the Darkness,Oblivion,Devil May Cry 4 apod. tak tyhle hry mají vyjít tento rok některé už s Evropským lunchem a spousta dalších,takže se opravdu nebojím, že nebudu mít co hrát !!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nasel PS3 pod stromkem,pribuzni z USA se obcas hodi :D ,az se mi podari sprovoznit linux a jine vychytavky hned udelam rozsahlou recenzi :wink:
Na to jde i linux? To tam můžeš mít jako normálví OS jo, a to se jako ovládá gamepadem? Já do toho půjdu až vyjde MGS4.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu