Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

upgrade chlazení X360


pitr22136

Recommended Posts

Wow to vypada dobre:D a ta prace s tim:D kdybych mel Core zkusil bych taky jenze mam new verzi tak me prehrivani netizi:D;) jinak vypada to nadherne a snad to je i funkcni:D;) btw kdyz uz sme u toho mohl bys napsat teploty za narmalniho chodu bez tuningu a potom s ním:D;) (treba po 1hodine hraní:D;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky , docela me potesily vase reakce , docela pracna uprava , uplne jsem se zapomnel zminit , ze chlazeni je aktivni - uvnitr je 7 vetracku . jsou napajene externim trafem coz je obovska vyhoda,protoze odvadi i zbytkove teplo z vyple konzole.Na fotkach to neni videt , ale upraveny je i spodni kovovy obal + horni plech. po merenich ( cidlo teplomeru je nalepene na pasivu GPU pod mechanikou ) se teplota snizia cca o 20 *C , skoda ze nemam fotky z konzole kterou jsem upravoval nedavno , tam system cirkulace vzduchu fungoval trochu jinak. snad je nekde sezenu , nekde mam i fotky z montaze - jenom je najit ! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridávam jeste nejaka fota + fotky otevreneho x-ka

EDIT:idea:tak nic , nejak se to nepovedlo , zkusim znovu

EDIT2: jsem to tady nejak zasklil ,teplota klesla cca o 20 stupnu , ale o to ani tak nejde , nejhorsi pro gpu je to , ze po vypnuti konzole v ni zustane zbytkove teplo , ktere uz origo vetraky nestaci z konzole nevytahnou ,a teplota u jadra je tak 85 stupnu , a po nejake dobe prijde neodvratny konec ( kruh smrti) . bez upravy to ceka vsechny ,jednou ,......

Wow to vypada dobre:D a ta prace s tim:D kdybych mel Core zkusil bych taky jenze mam new verzi tak me prehrivani netizi:D;) jinak vypada to nadherne a snad to je i funkcni:D;) btw kdyz uz sme u toho mohl bys napsat teploty za narmalniho chodu bez tuningu a potom s ním:D;) (treba po 1hodine hraní:D;) )

EDIT3: taky jsem se te prasnosti bal , ale po rozdelani x360 nez jsem se vnem zacal hrabat jsem se nestacil divit co tam bylo sileneho bordelu . A to mam konzoli v tv stene kde neni zadny prach a v byte vsude plovouci podlahy a i pres to tam bylo hrozne moc prachu .po upravach se v konzoli vubec nic neusazuje - pridavne vetraky spolehlive vsechno vyfoukaji ven . minuly tyden jsem sve x-ko asi po 3 mes otevrel a nikde ani smitko.

ten "osoupanej" vzhled se ti fakt povedl, moc pekny. Jinak ty tebou vytvoreny otvory jsou docela velky, bude se tam asi hodne prasit :D

no a kdyz uz jsi to dal do sekce tutorialy, muzes sem napsat jak jsi to delal :D

EDIT4: v brzke dobe bych jeste chtel upravit napajeci trafo, nekde jsem cetl , ze urcite procento poruch muze zpusobit i prehrivajici se trafo,ktere je schopno vyzkratovat nejaky obvod na procesoru .Nic nenecham nahode. budu prubezne informovat o instalaci . veci na to uz mam nakoupe (nejake ty kabely a vetracky )ale casu nejak neni .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já se musím přiklonit jen k samým pochvalám. chtěl bychse ale zeptat na to napájení. mohl bys tady hodit pár screenů. A ještě jedna věc, (o záruku jsi asi už přišel) ten bílý case je původní nebo si dokoupil někde (já stále hledám)další kvůli záruce. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, libi se mi tvuj osobity styl. :) Zaroven bych se chtel zeptat, ma-li cenu, pro alespon castecny klid, koupit si tohle pridavne "kapesni" chlazeni? Ma s nim nekdo zkusenosti?

http://obchod.bscom.cz/d31985-evercool-xbox-360-tg-xb1-vykonne-chlazeni-dva-ventilatory-60x60x10mm-usb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, libi se mi tvuj osobity styl. :) Zaroven bych se chtel zeptat, ma-li cenu, pro alespon castecny klid, koupit si tohle pridavne "kapesni" chlazeni? Ma s nim nekdo zkusenosti?

http://obchod.bscom.cz/d31985-evercool-xbox-360-tg-xb1-vykonne-chlazeni-dva-ventilatory-60x60x10mm-usb

Já ho mám a jsem nad míru spokojenej hrál jsem na tom v kuse asi 7 - 8 hodin a xbox byl studenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to vyrobek z core verze a dalsi veci se casem podokupovali ,to male chlazeni do zadni casti konzole si ani nekupujte , nic moc to nefouka . Mam tam 3 vetrakove provedeni , ale budu se muset muset kuknou jak se vubec jmenuje ,to uz totiz docela fici, sice je hlucne jako blazen ,ale......

Obrazky z napajeni nekde mam , ale musi je pohledat .

Vase kladne reakce me udelali opravdu velkou radost -* diky

Mam tady pred sebou akorat rozdelanou jeste jednu konzoli a ta bude v mercenaries 2 stylu .az tzo bude hotove - poslu fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj chtěl bych se také zeptat jestly má cenu kupovat přídavné chlazení ale jen to jak se dá připojit dozadu? Bud toto : http://www.playcentrum.cz/gamespic/_orig/3383.jpg Nesjpíše máš to samé chci se havně zeptat o kolik ti jen tyto větráčky srážejí teploty když tam na to máš měřič? Jestly se to vyplatí či ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu