Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Save Game u Lego SW II


Kubajz21

Recommended Posts

Ahoj ,potřeboval bych poradit .Koupil jsem si Lego SW II a je to parádní hra.Znal jsem jí už dřív z PC a tak vim o co tam de.Na psp sem dohrál všechny příběhový mise a už mi jen zbývalo dohledávat a stavět ty minikity.Problém je v tom že už se mi to nechtělo dodělávat protože zbývalo těmahle drobnostma udělat ješte přes 50% hry.Tak jsem si stáhnu save z

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/home/932108.html

.Nahrál jsem si ho do složky save na psp a nedbale přemazal svoje save.U novýho save mi píše že sou poškozený data ,nevíte co stim?už si chci zase :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš jak se to říká...když chce někdo kam, pomozme mu tam.hold si chtěl podvádět, tak to máš za odměnu :) máš si vše vybojovat sám....proč to pak hraješ když si stáhneš save? z toho nemáš rádost a jen ti to zkazí hru.....btw možná že máš jinou verzi než pro jakou je save

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu