Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

SanDisk vs. Lexar


Los Keshusos

Otázka

Budu si porizovat memory stick pro duo, ale nevim jakou. SanDisk tu má určitě větší jméno, ale Lexar je levnejsi, ma dozivotni zaruku a je to nejaka special gaming edition a je specialne pro PS 3 a PSP. Takze nevim. Nekolik topicu jsem tu cetl, ale moc jsem z toho nevykoukal, tak mi pls poradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Sandisk je sandisk , ma vetši jméno ale myím že je to tím, že kdyby vyšla první lexar a sandisk by byl novinkou ,tak lidi by říkali pravý opak , jinak si myslím že u karty lexar je lepši pomer ceny k výkonu. Takže bohatě stačí . 8)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Koukám že jsem jedinej kdo tu vyzdvihne kvalitu sony karet:D Takže mám modrej Sandisk 2gb a černou kartu od Sony 4 gb. Musím říct, že ani jedna není fake(podle grafu) ale když kopíruju data na kartu od Sony, tak je to 2x až 3x rychleji než když něco dávám na Sandisk. Co se týče načítání dat z karty v psp rozdíl není vidět. Takže narozdíl od vás všech mám dobrou zkušenost s kartou od sony. Ale vypadá to že to je opravdu vyjímka. Takže spíš jdi do Sandisku jestli máš prachy... jestli ne tak kup tu Lexarku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu