Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hellcat's Pandora Installer for 3.XX Rev 4b zamrzne v Credits - Důležité


DeToX

Otázka

Zdravim vsechny na tomto foru. Dostalo se ke me PSP na flashnuti a jelikoz mam na svem PSP desku TA-088v2 a nemuzu vytvorit pandoru, sehnal sem jeste jedno starsi PSP kde by to jit melo. Problem vsak je, ze jakmile zapnu Hellcata na vytvoreni pandory, zamrzne mi to v credits a nemuzu temer nic delat. Muzu hodit psp do Stand-by rezimu nebo vypnout uplne. Muzu taky menit silu osvetleni. Ale jinak nic. Nevite cim by to mohlo byt? To psp ma CFW 4.01 M33. Na mojem mi to nabehne v pohode a dostanu se pres ty credits ale tady proste ne. Dekuji za odpovedi.

Edit: zjistil jsem ze se nezasekne jen v credits ale i v normalnim menu. Predelal jsem totiz kartu z toho PSP do meho a dal at se ty Credits znova nezobrazuji a vratil kartu zpet. Pote zapl ten Installer a najelo to az do menu a tam se seklo. Uz vazne nevim co s tim muze byt :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No to me nenapadlo...mas pravdu, obe sou SONY...zkusim meho SanDiska....snad to pude

Je vsak divny ze na mem Slimovi to jelo v pohode i z te SONY karty...no uvidim.

EDIT: Tak kartou to neni. Nefunguje to ani s mojim SanDiskem 4GB :(

Prisel sem na dalsi vec. Kdyz zapnu treba hru Boxhead a pak dam tlacitko Home tak mi sice nabehne obrazovka s Yes a No ale to Y/N tam nefunguje. Zvuk se upravuje ale to Y/N nebezi. Ani to tak nepoblikava jak normalne. Uz vazne nevim co to muze byt.

//Anonymous_: nauc se pouzivat edit, priste to bude za body!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to komplet divny....ted sem zkusil nainstalovat update na 4.01M33-2 a potvrdil sem to v pohode a nainstalovalo se to ok. A prisel sem na dalsi vec co nejak nejede. Kdyz dam SELECT a zapnu tim M33 VSH menu tak muzu upravit neco ale kdyz chci to VSH menu vypnout tak jak pres SELECT tak pres normalne EXIT se to nejak divne sekne. VSH menu tam zustane a v pozadi je videt ze PSP neni zaseknute protoze treba ikonky tak blikaji jako normalne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hodil bych tam origo fw a udelal nand zalohu pres pandoru ...

Nebo pokud mas z drivejsi doby kdy psp jelo v pohode , tak psp z ni obnov

pokud tam da rigos tak to nema jak dat na CFW... nejde mu vytvorit PB pokud jsi to cetl

EDIT

romeno: to uz je druhe psp na kterem to zkousi... toto psp co je podelane je kamosovo a jeho psp zas uz ma v2 takze neumi delat pandoru... on potrebuje nejak flashnout treti psp... je to slozite ale kdybys cetl tak bys to taky vedel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jen me zajima jestli kdyz mas cf 4.01 m33 pouzivas i pro tvorbu pandory verzi softu urcenou pro 4.01 m33

procti tutorial na tvorbu pandory na netu, dale je mozne ze mas baterie pro slim od sony ktere uz neumoznuji prepis eprom v baterii.

Ale osobne bych to videl na kontrlou instalatoru zda baterii tvoris spravnou verzi programu

jeste jsem nekde v tutorialech videl plugin pro slim pres ktery si dala tvorit PB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze tu mam dalsi info. Uz sem to vsak vicemene prestal resit. Na zadost vlastnika toho PSP na kterem jsem chtel vytvorit pandoru jsem nahral OFW 4.05 jelikoz jej chce poslat do reklamace kvuli nefunkcnimu tlacitku kolecka O. No a po uspesne instalaci OFW a spusteni hry NFS MW 510 to menu Home nebezi tak jak by melo. Predpokladam tedy ze je problem v hardwaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takze tu mam dalsi info. Uz sem to vsak vicemene prestal resit. Na zadost vlastnika toho PSP na kterem jsem chtel vytvorit pandoru jsem nahral OFW 4.05 jelikoz jej chce poslat do reklamace kvuli nefunkcnimu tlacitku kolecka O. No a po uspesne instalaci OFW a spusteni hry NFS MW 510 to menu Home nebezi tak jak by melo. Predpokladam tedy ze je problem v hardwaru.

Tak to preju vlastnikovi stesti na psp ktere dostane nove aby nebolo s novou deskou...

PROBLEM VYRESEN - LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu