Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vice city vs. Vice city stories


tedysek

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

VCS a LCS

Zakladni jako Vice city a GTA III. ne, pouzili jenom ty města

-

Cloud: to si uz moc nepamatuju ale vim ze v VC si mohl obcas i do nejakyho toho baraku apod. bylo to vzcelku jiny, a kdyz si mel fotak tak se ti ti fotky ukladali... ale co si ve VCS nepamatuju, jestli tam je ten kluzak za Filmotekou a Helikoptera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

lepsi je stopro VCS vyhral jsem ho na psp a je lepsi nez VC lepsi pribeh vic misi vice moznosti napriklad Empire Building valka gangu moznost plavat i kdyz jen omezene nez ti dojde dech ale prece kdyz nekam zahucis tak hned nejsi kaput vice lodi aut proste vsecho, dalsi z nepovynych veci civil asault dovazeni lodi a aut do docku, vice interieru a fotky se ti ukladaj na kartu aspon v LCS v VCS tedy ne jinak jeste lepsi propracovanost pocasi zvedani vody kolem nekdy vic nekdy min tornada a pod. tornado jsem tedy jeste nazazil ale Rockstar tvrdi ze tam je. takze urcite VCS a ma s VC neco spolecnyho jak zacina VC v tech docich a prileti tam ta helikoptera a jsou prepadeni tak ten co ho tam sejmou je Victor Vance takze VCS je situovany do jeho minulosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pro me ani ne, nevim jestli to bylo tim, že tehdy pro me bylo GTA nevinka nebo newim, ale GTA:VCS me prestalo bavot po 2dnech

To je ale tvůj názor, nechápu, proč nám ho tak krvopotně cpeš, je to věc jednotlivce ... On se ptal jen jaký je mezi tím rozdíl, já mu to napsal ... Nevím co tu ještě řešíte, Post Hunteři ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu