Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kde koupit nový Xbox360 s flashnutelnou mechanikou


JSi

Recommended Posts

Zdravim, v prubehu tydne jsem zjistoval dostupnoust novych, nevybalenych a flashnutelnych modelu Xbox 360 na nasem hernim trhu - mytizovana fama ohledne jejich nedostupnosti ma sice svuj realny zaklad, ale pokud nekomu zalezi na tom, mit doma netknutou krabicku, da se u nas stale jeste objevit.

Predem vylucuji prodejni site JRC, Gamehouse, Presto, rovnez prodejce typu Alza.cz ci CZC, vcetne retezcu hypermarketu - zde vsude "cirkuluje" zbozi velmi rychle, coz snizuje prodlevu odkupu konzoli od dodavatelu = pri trose stesti narazite na modely z kvetna, ci cervence tohoto roku.

1.)

Pro Prazaky - idealni je zkusit navstivit Elektroworld - na Cernem Moste maji skladem Arcade model za 5999,- Kč (rok výroby: 2007).

2.)

Dalsi taktikou je obvolavani e-prodejcu - pri trose stesti naleznete majitele, ci pracovnika, ktery - pokud maji zbozi skladem - bude ochoten zjistit vyrobni datum i blizsi specifikace.

3.)

Jako posledni bych doporucil hledat balik Xbox 360 Premium 20GB HDD + Halo 3 - tento obvykle nabizi mnoho e-shopu za cenu 8499,- Kč, přičemž se z devadesáti procent jedna o novy typ s HDMI vystupem, BenQ mechanikou vyrobeny v r. 2007 (ten muj je z cervence) (neplest si s 60GB modelem, nabizenym, rovnez v kombinaci s Halo 3 - tyto uz maji zabudovanou novy Lite-On typ mechaniky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trojka bych řekl, že je úplně out neb tyto verze s Halo a 20GB jsou vyprodaný. Řekl bych i logicky vzhledem k verzi s 60GB diskem. Hodně se tu po eshopech ještě povalují verze Pro v balení s volantem. Co zkusit štěstí u těch? Taktéž tuším za osmičku.

Pokud neseženete u nás, tak můžete u sousedů: http://www.konsolenprofis.com/shop/products/en/Xbox360/Pre-Modified-Xbox360-Consoles/Xbox-360-ELITE-Console-with-iXtreme-Firmware.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni out, ale brzy bude - ja si novou poridil zrovna v patek - v jednom berounskem maloobchode s konzolovyma hrama (vypatral jsem jeji dostupnost pres internet, tudiz ma cenu venovat se chvili googleni).

http://www.pcmedia.cz/p3469-herni-konzole-microsoft-xbox-360-premium-edition-20gb-hdd-halo-3/

http://www.game-eshop.cz/produkty/xbox-360/konzole/xbox-360-premium-halo-3

http://www.gameson.cz/herni-konzole-xbox-360/xbox-360-arcade-edition

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super příspěvek, věřím že to spoustě lidí pomůže. Good job

Mám jedinou připomínku, JRC nemusí být nezbytně out. Například v Olomouci měli na skladě asi půl roku jednu várku Arcade verzí, všechny samozřejmě s BenQ. Už ji teda vyprodali, ale chci tím říct, že všude se to netočí tak rychle (a olomouc snad není uplně prdel světa :)). Kdyžtak mají většinou příjemný personál, který rád zjistí datum výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý příspěvek, jen ale pro doplnění:

Skutečně JRC nemusí být vyprodané, já mám xko asi necelé 2měsíce z JRC na Andělu a byla tam Benq mechanika. Takže kamenné prodejny nemusí být stopro všechny nové typy, e-shopy většinou už ano, protože se tam všechny věci více točí - např o malinko levnější cena jak v kamenné pobočce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni out, ale brzy bude - ja si novou poridil zrovna v patek - v jednom berounskem maloobchode s konzolovyma hrama (vypatral jsem jeji dostupnost pres internet, tudiz ma cenu venovat se chvili googleni).

http://www.pcmedia.cz/p3469-herni-konzole-microsoft-xbox-360-premium-edition-20gb-hdd-halo-3/

http://www.game-eshop.cz/produkty/xbox-360/konzole/xbox-360-premium-halo-3

http://www.gameson.cz/herni-konzole-xbox-360/xbox-360-arcade-edition

až na to, že to, co tu postuješ jsou eshopy, kde to není skladem. Takových ti napostuju dalších 30. Pokud se mrkneš do systému dalších eshopů, tak se vesměs jedná o stejného dodavatele, tudíž samozřejmě není šance, že by někde byla.

Jako úvaha je to vcelku racionální. Stejnětak si ale myslím, že právě u těch konzolí v bundle s volantem je šance na benq rovněž velká.

Možná bych se ještě mrknul do eshopů, kde nemají zrovna nízké ceny za arcade verze. Ikdyž tam už je to risk. Ale jsou eshopy, kde je arcade za 6k a víc a to si myslím, že si nikdo momentálně nekoupí=mohou se tam válet dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, ale jsou e-shopy, kde to skladem neni a pokud si danou konzoli objednas, oni zajisti, ze ti dorazi. Pak jsou e-shopy, kde se ti konzole zobrazi, ale uz neni mozne si ji zakoupit - takovych je vetsina. A telefonicky jsem napr. hovoril s HW oddelenim Mall.cz, kde stoprocentne rikali, ze ji dodavatel ma na sklade, rovnez nejaky hodoninsky prodejce - takze konzole skladem neni, ale stale jeste vezi v mnoha dodavatelskych depech.

Jinak JRC jsem zminil jen proto, ze jsem ve ctvrtek volal asi do ctyrech kamennych prodejen v Praze + do jedne Jihlavske a instruoval prodavace, aby zjistili datum vyroby - u vsech bylo shodne 9.7.2008.

Faktem je, ze je vysoka pravdepodobnost, ze nekde v zapadlem elektru muzes klidne narazit na super model - jen uvadim, kde nejspis kupujici neuspeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, ale jsou e-shopy, kde to skladem neni a pokud si danou konzoli objednas, oni zajisti, ze ti dorazi. Pak jsou e-shopy, kde se ti konzole zobrazi, ale uz neni mozne si ji zakoupit - takovych je vetsina. A telefonicky jsem napr. hovoril s HW oddelenim Mall.cz, kde stoprocentne rikali, ze ji dodavatel ma na sklade, rovnez nejaky hodoninsky prodejce - takze konzole skladem neni, ale stale jeste vezi v mnoha dodavatelskych depech.

Jinak JRC jsem zminil jen proto, ze jsem ve ctvrtek volal asi do ctyrech kamennych prodejen v Praze + do jedne Jihlavske a instruoval prodavace, aby zjistili datum vyroby - u vsech bylo shodne 9.7.2008.

Faktem je, ze je vysoka pravdepodobnost, ze nekde v zapadlem elektru muzes klidne narazit na super model - jen uvadim, kde nejspis kupujici neuspeji.

To je docela divné, ne? Proč by v objednávkovém systému měli napsáno není skladem. Když u dodavatele skladem je? Pokud jsi to ověřoval, tak v poho. Ovšem přijde mi to lehce stupid. Takhle si odhánět zákazníky a zbytečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udaj, jestli je konkretni vec skladem bych spis chapal jako orientacni bod pro datum expedice - preci kdyz ma mensi zivnostnik e-shop a zajisti si ve sve Horni Dolni i kramek pro odber, je malo pravdepodobny, ze by ho mel precpany hardwarem. Spis tam bude nabizet drobne prislusenstvi, media atd. a toto vyrizovat s ohledem na poptavku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udaj, jestli je konkretni vec skladem bych spis chapal jako orientacni bod pro datum expedice - preci kdyz ma mensi zivnostnik e-shop a zajisti si ve sve Horni Dolni i kramek pro odber, je malo pravdepodobny, ze by ho mel precpany hardwarem. Spis tam bude nabizet drobne prislusenstvi, media atd. a toto vyrizovat s ohledem na poptavku. :)

Obeslal jsem zkusmo čtyři krámy, které tenhle xbox 360 s halo vedou jako dostupný do několika dnů nebo nedostupný. Prozatím odpověděl jen jeden a bohužel je tato sestava nedostupná. Opravdu si myslím, že je to nesmysl. Ty eshopy jsou ve většině případů napojeny na skladový systém dodavatelů a pokud ho nemá dodavatel, nemají ho ani oni. Navíc u takového kšeftu, co nemá nic skladem, bych si já osobně nic nekoupil, neb může za týden skončit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pruznam se, ze kdyz ted zkusim do googlu zadat "Xbox 360 Premium 20GB Halo 3", vyskoci mnohem min relevantnich odkazu - podle me to zpusobuje rostouci zajem a den ode dne tak bude tezsi neco sehnat.

Jinak, to s tim, jestli je neco skladem nebo ne - mam tu zkusenost, ze kdyz si neco objednavam, obvykle to skladem neni, ale neznemozni mi to danou vec pridat do kosiku a po par tydnech ci mesicich obdrzet. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pruznam se, ze kdyz ted zkusim do googlu zadat "Xbox 360 Premium 20GB Halo 3", vyskoci mnohem min relevantnich odkazu - podle me to zpusobuje rostouci zajem a den ode dne tak bude tezsi neco sehnat.

Jinak, to s tim, jestli je neco skladem nebo ne - mam tu zkusenost, ze kdyz si neco objednavam, obvykle to skladem neni, ale neznemozni mi to danou vec pridat do kosiku a po par tydnech ci mesicich obdrzet. :)

To ano, ale to už nemusí být to, co jsi chtěl. Notabene teď už je všude 60GB verze, takže 20tku si myslím, že už nikdo nesežene.

Nevíš, jak je to s těmi Pro verzemi v bundle s volantem? To taky není zrovna asi zboží, které jde na dračku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mě by zajímalo, jestli se u verzí Xbox 360 s 20GB hdd může nacházet LiteOn. Sice to nejsou ty s hrou Halo 3, ale když jsou tyto modely nahrazovány modely s 60GB diskem, tak jsem si říkal, že by tu mohla být jistá naděje na BenQ mechaniku.

EDIT: Děkuji Cloud.M@$T€R za objasnění, ušetřil jsem si tím zbytečné cesty a následné reklamace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu