Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

the sims 2 help


canava

Recommended Posts

mam sims 2 a ze zacatku si vyrobim panacka a pak dam hrat hru no tak tam sou ty ukazky jak jedu autem a nabouram se nebo cosi a sem na nake te benzince kde mi ma ten chlapek opravit auto nebo co ale ja vubec nevim co delat nechce mi to opravit takze se vod tama nemuzu dostat :cry: a vubec tohle nechci hrat ja chci hrat normalni hru ze si proste postavym barak a tam ziju chodim do prace poradam party atd. proste jak to mam udelat ?

zrejme se mam dostat z te benzinky pryc ze ? a pak prijedu do nakyho mesta kde si postavim ten barak ne ? ale nevim je to divny poradte co mam delat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
asi taky tak nijak me tam zmizla ta garaz na zacatku no tak sem chvilu tam behal a nic a dopadlo to tak ze jsem to taky smaznul :-D a je to teda lepsi ten castaway nez obyc sims 2?

Co se tyce PSP tak dle meho nazoru jednoznacne. The Sims 2: Castaway je zajimavy, protoze hrajes trosecnika a muzes stavet a vyrabet ruzne nastroje. Materialy si ale musis sehnat sam, coz povazuji za velmi zajimavy prvek. Vyzkousenim jiste nic nezkazis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

co se tyce the Sims2. tak dys das selekt tak tam mas ty ukoly. a ty musis splnit. ja je sice sesplnil ale zrovna se oto pokousim. mel sem tam ty Castaway ale to me nebralo. takze v tom sel. tam mas ukoly a ty si preloz a melo by ti bejt jasny co mas udelat. a taky musis furt kecat s tema magorama. no nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš hrát Simy, aby se trochu podobali Simům na PC, tak doporučuju Simy - Pets. Tam sice dostaneš přidělený barák, který si vybereš předem, ale můžeš si ho zařídit a chodit do práce. I když sehnat známý k postupu v práci je dost dřina. Můžeš jít i do nějakýho parku a tam si koupit věci pro zvířata, když je chceš mít. Já jsem byla taky dost zklamaná, ale pak jsem je dohrála. Jenomže pak už nemáš co hrát, když tu hru dohraješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu