Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RemoteJoy Lite


GoD

Recommended Posts

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008090005

-

NAVOD, na navodu se podileli vśichni z topicu, tak to jenom sepíšu.

-

1) Stáhněte program z PSP NOVINKY (nahoře je odkaz)

-

2) RemoteJoyLite.prx skopírujte do složky SePlugins (na rootu karty)

(X:/seplugins)

-

3) Dopište řádek do Vsh.txt , game.txt , pops.txt (jestli nemate vytvoŕte)

řádek: ms0:/seplugins/RemoteJoyLite.prx

-

4) Zapněte jej v Recorvery menu

-

5) Počítač (Windows XP/VISTA) ohlási, že našlo PSP TYPE B, nyní vyinstalujte toto (By kravtich) http://uloz.to/732808/PSP Type B Driver install - Multi Language.rar

-

6) Nyní se připojte PSPckem k PC pomocí USB, poprvé se nezdaří a napodruhé napíše chybu, to přeskočte, spustťe program (z psp novinky)

-

7) v tuto chvíli již v puštěném programu vidíte co se děje na PSP, jestli ne, vypněte a zapněte PSP (rychlím módem) [program nevzpinejte]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky jsem to zkusil, po připojení PSP k PC mi windows (Vista) zařval "Nalezeno nové zařízení PSP Type B" a chtělo to ovladače. Google našel PSP Type B Driver Install Package for Windows a pak už to jelo ok. Ještě ale musím nějak pořešit ty šílené znaky v nastavení ovládání

Edit: http://uloz.to/732808/PSP Type B Driver install - Multi Language.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ty znaky mě taky sero*

Už jsem na to došel, v Místních a jazykových nastaveních Windows se musí změnit jazyk pro programy nepodporující sadu Unicode na Japonštinu - to může ale způsobit u jiných programů problémy se zobrazením písma. Takže jako alternativu sem dávám screen jak to vypadá v Japonštině, a měním to nazpět:cheesygrin:

joyzh9.jpgkeypp5.jpgetcgw3.jpg

captureeg1.jpgkompresesh1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje to po tom instalateru? a funguje i FullScreen?

Furt mi to nefunguje, USB to pripoji ale napise to tu chybu... ale furt to nefunguje

Funguje, i fullscreen. Ale něco jsem našel. Při klasickém USB propojení, tzn. USB Connection v menu dostávám chybu 80243101. Když to zruším, tak už se mi nový disk ve winech ukáže, ale mám na PSP zobrazenou tu chybu při tom USB mode, nebo rozhozené menu. Je potřeba pak disablovat ten RemoteJoy plugin, protože se podle mě tyto dva režimy USB propojení mezi sebou perou. Z toho vyplývá, aktivujte si plugin jen po dobu používání programu.

Jinak si s tím teď hraju, a fakt bomba:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jak sis na to stahoval angličtinu... to jak si nastavis jaka klavesa je co

Nestahoval jsem žádnou angličtinu. Stačí, když si nastavíš jako jazyk pro programy nepodporující sadu Unicode japonštinu. Pak se ti to zobrazí tak jak je vidět na screenu co jsem udělal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemuzu tam najit jazyk :D

Program jako takový nemá možnost změny jazyka

EDIT: Aby ti program zobrazoval korektní znaky na záložce nastavení ovládání (Gamepad, klávesnice), musíš si změnit jazyk pro programy nepodporující znakovou sadu Unicode na japonštinu a to v Ovládací panely->Místní a jazyková nastavení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to nejede... mám tam furt jen černou obrazovku nainstaloval jsem ten program i ty ovládače , ale pak mi vyskočí hláška winu , že byl nalezen nový hardware a dám nainnstalovat automaticky tak se to nepovede... potom jsem ještě nechtěně zaškrkl již se nedotazovat na instalaci toho toho ovládače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to nejede... mám tam furt jen černou obrazovku nainstaloval jsem ten program i ty ovládače , ale pak mi vyskočí hláška winu , že byl nalezen nový hardware a dám nainnstalovat automaticky tak se to nepovede... potom jsem ještě nechtěně zaškrkl již se nedotazovat na instalaci toho toho ovládače.

Připoj PSP k PC (nedávej USB connection) a ve správci hardware dej odebrat PSP Type B (případně neznámý hardware) a začni znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu