Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 internet browser


sick-boy

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
A do toho topicu se připsat nic nedá? proč asi myslíš že ho někdo založil s takovým názvem jaký má?

Srry za OT.

OK. sem konzolista ne pcčkář takže sem to jen přečet ale to je jedno - prosimtě koukal sem že máš v každý diskuzi nějaký svý věci a tak se tě zeptám jako - odborníka na xbox 360 - grafika v porovnání s ps3 je na jaké úrovni dá se řict že to je na stejno?? Dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
OK. sem konzolista ne pcčkář takže sem to jen přečet ale to je jedno - prosimtě koukal sem že máš v každý diskuzi nějaký svý věci a tak se tě zeptám jako - odborníka na xbox 360 - grafika v porovnání s ps3 je na jaké úrovni dá se řict že to je na stejno?? Dík za info

Graficky si opravdu oba stroje nemají co vyčítat, vyhodou Xboxu je převaha herních titulů a samozřejmě možnos spouštění backup games. PS3 zase převažuje multimediální částí, web, BD, internal WiFi, bluetooth, je to prostě vyspělejší hračka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Graficky si opravdu oba stroje nemají co vyčítat, vyhodou Xboxu je převaha herních titulů a samozřejmě možnos spouštění backup games. PS3 zase převažuje multimediální částí, web, BD, internal WiFi, bluetooth, je to prostě vyspělejší hračka.

Ok. Dík za rady já právě ps3 prodávám pač potřebuju nějaký prachy a za zbytek bych koupil ty xka tak sem rád že graficky neklesnu a na tom ostatnim mi moc nezáleží. díkes :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ok. Dík za rady já právě ps3 prodávám pač potřebuju nějaký prachy a za zbytek bych koupil ty xka tak sem rád že graficky neklesnu a na tom ostatnim mi moc nezáleží. díkes :cheesygrin:

nikdo ti ale nepoví, jestli PS3 za takovej rok v grafice Xbox nepřeválcuje. Indícií k tomu je dosti, otázkou je, co na to marketing obou firem a vývojáři pro PS3. Přecejen Cell procák je pro ně nejspíš stále ořech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu