Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Potrebuju poradit pls ohlede Xka


Spoon

Recommended Posts

Zdar hale uvazuju ze si poridim Xko a nevim jesli mam,brzdi me muj PC,parametry se dozvite v mem podpisu,jesli to ma prave cenu kdyz mam takovyhle PC,Xbox chci kvuli tomu ze na to vychazeji drive hry nez na PC a libi se mi to,tak prave nevim,a jeste ten pos...ne drahy flash:( co myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to není pravda například ti nepůjde gears of war 2 protože na to nevíjde a dalším milion her co na kompa nevíde a navíc koupíš si tuhle grafickou kartu a za 3/4 roku budeš muset koupit lepší aby ti jeli zase nový hry kdežto na xku ti to půjde pořád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro me xko je ztrata casu, mam na to plno her a hraju nhl a assasins creed..

Pak take zalezi jakej typ her te bavi...A jestli te trapi ze na xko vyjde hra o mesic driv, to prece neni az takovej problem..

ja hraju 4 roky enemy territory po netu a bohate mi to staci a nemusim mit milion her...pokud mas silny pc tak xko bych si nekupoval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam xbox 2 roky nebo mozna 3 ani nevim tou dobou sem mel jenom notebook kterej ma grafiku na ktery nerozjedu ani gta sa na nejhorsi grafiku sice bobost hra ale stejne no ted mam pocitac co ma vykonejsi graficko kartu nez xbox

a rekl bych ze grafika crisis na nejvysi grafiku ma lepsi grafik nez nejaka parba na xbox ale je pravda ze takovy hry jako sou na xbox napr. halo 3 si na pc nikdy nezahrajes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam xbox 2 roky nebo mozna 3 ani nevim tou dobou sem mel jenom notebook kterej ma grafiku na ktery nerozjedu ani gta sa na nejhorsi grafiku sice bobost hra ale stejne no ted mam pocitac co ma vykonejsi graficko kartu nez xbox

a rekl bych ze grafika crisis na nejvysi grafiku ma lepsi grafik nez nejaka parba na xbox ale je pravda ze takovy hry jako sou na xbox napr. halo 3 si na pc nikdy nezahrajes

kdyz vyvojari udelaj graafiku na nadupany pc tak se konzole na grafiku nechytaj, uz kdyz vysel ps3 tak vysla stejne nadupana grafika do pc...

Pokud ma majitel silny pc, tak proc si kupovat xbox kvuli par hram co nevyjdou na pc, navic hru na xko musis vypalovat na dvd dl pak zjistis ze je to blbost pak ti to tam lezi..POkud mas kamarady a velkou obrazovku tak si kup xbox budete parit ve dvou, ale jinak bych si xko nekupoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Graficky se XBOX či jakákoliv konzole na PC již teď chytá hůře. Mluvíme o vysokém rozlišení, alespoň středním vyhlazování a alespoň středních či vysokých detailech. Máš vcelku silné PC, takže bych koupil ATI HD4850 nebo nvidia 9800GTX+ a můžeš jet dál. Pokud nejsi extrémně náročný, tak ti hry budou vypadat a hýbat se skvěle ještě klidně dva roky. Co vyjde na xbox z drtivé většiny vyjde i na PC. Proč? Protože Microsoft. Pro tebe je koupě xboxu zbytečnost. A řekl bych i downgrade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu