Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pískání DS ???????


karlospajdos

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
presne, pokud mas LCD ak zapni a avpni a uvidis ze ti monitor taky piska :) Jde o nizkou Hz, jako 16 Hz atd...

ano, ale ne každý slyší ušima 16 Hz (i když se to udává...) a ještě dodatek - 16 Hz nepíská, ale duní.

a k dotazu - jo, dělá mi to taky, ale pohoda, prostě zvýším zvuk a nevnímám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ano, ale ne každý slyší ušima 16 Hz (i když se to udává...) a ještě dodatek - 16 Hz nepíská, ale duní.

a k dotazu - jo, dělá mi to taky, ale pohoda, prostě zvýším zvuk a nevnímám

Tak udava se ze uz o tuto schopnost slyset tuto frekvenci prichazis ve 20 :)

Ale je to u hodne veci, i u meho iriver x20 coz me dost s3r3 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
me se to nestava teda' date='..

btw : zrovna dneska jsme se ucili ...16hz by melo slyset kazde dite a nikdo od nas ze tridy to neslysel,jinak je to takovy to duneni..[/quote']

No popravde rict mel jsem v telefonu ten ton nahranej a cela trida na stredni ho slysela (pekne nadavala :D). To je jedno. Proste to pisteni nejde dat pric :) Je to zpusobene praci samotneho pristroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja mam vysouvaci mobil a jakmile mi zacne svitit klavesnice a dam k tomu ucho tak to píská jakmile jdu na svetlo a vypne se senzor na snímání světla a zhasne klávesni nebo zavřu mobil přestane to pískat u nekterejch videí si muzes vsimnout ze to trochu piska jeden kluk tady resil ze mu piska video z mobilu a bylo to mobilem protoze mu svítilo podsvícení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
sim3to : ja vim kterej ty myslis ale to neni to co myslime my s kyssim..jsou dva druhy..ucitel nam poustel oba ...jeden pisti a druhej duni...oba se bavime o necem jinem..

konec ot..

no spíš bych jen doplnil - když jde zvuk do nižších frekvencí tak je to infrazvuk a když do vysokých tak je to ultrazvuk.

ještě OT:

mužete slyšet i méně jak 10Hz a nemusíte mít dobrý sluch - slyšíte to pak třeba střevama - je to opravdu tak, prostě to cítíte :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu