Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Je Firmware 3.95 na hraní ISO her ?


cmelacicek

Otázka

Čuss objednal jsem si použité PSP Slim z www.hry-presto.cz a na otázku jaký je tam Firmware mi odpověděli takto : viz. DOBRÝ DEN. ANO, FIRMWARE TAM JE. NYNÍ NEJNOVĚJŠÍ 3.95.

a proto se chci zeptat jestli se dá na tomto firmwaru hrát nějaká ta hra z netu. Předem díky za odpověd lidi :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Čuss objednal jsem si použité PSP Slim z www.hry-presto.cz a na otázku jaký je tam Firmware mi odpověděli takto : viz. DOBRÝ DEN. ANO, FIRMWARE TAM JE. NYNÍ NEJNOVĚJŠÍ 3.95.

a proto se chci zeptat jestli se dá na tomto firmwaru hrát nějaká ta hra z netu. Předem díky za odpověd lidi :roll:

Mno jestli ti napsali tohle,tak s tim nepocitej..Mno myslim,ze lidi co meli PSP pred tebou toho o nem vedi asi tak,jako ja o dojeni krav...Ted uz ti doporucim jen se modlit,aby PSP bylo kupovane nejmene pred pul rokem,protoze by se mohlo stat,ze by se ti ho nepodarilo ani flashnout..Ale snad v tom nebude problem..A flashne ti ho temer kdokoli,kdo PSP v upravenym firmwarem(CFW)Nic na tom neni:thumbup:

no nevim jestli 3.95 vubec existuje asi ne no hry z netu ti nepudou musis si ho nechat flashnout a predelat na custom firmware

jinak nejnovejsi fw je zatim 4.05

To vis,ze existuje..Momentalne za mnou chodi kazdej s PSP k flashovani a vsechny maji tenhle FW a nedaji se flashnout..Takze bych rekl,ze by se mel modlit,at se k tomuhle FW dostali pomoci upgradu a ze ho tak uz nekoupili..Mluvim o TA-O88

Se koukni jakej tam mas Fimware ne :/ a pak si ho predelej

jen aby to slo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu