Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výměna HDD - kompletní návod


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • 2 months later...

Ahoj všem.Mam problem a nevim co s nim.Chci si dat do sveho PS3 veči HDD.Mam tam 80giga disk a chci si dat 320giga davam do PS3 western digitl delam vse podle navodu mam vloženou usb se zalohou a kdyz dam jiny disk tak mi to stale pise at připojim kabel a zmacku ps a to je pořad do kola a formatovani disku to nenabidne.Jem at vložim usb se zalohou ale to mam přitam vložene.Jak na disku tak na usb mam FAT 32.Mam verzi fw3.55 a multimana abych mohl hrat zalozni kopie ale to snad na to nema vliv.Už nevim co s tim.Diky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem.Mam problem a nevim co s nim.Chci si dat do sveho PS3 veči HDD.Mam tam 80giga disk a chci si dat 320giga davam do PS3 western digitl delam vse podle navodu mam vloženou usb se zalohou a kdyz dam jiny disk tak mi to stale pise at připojim kabel a zmacku ps a to je pořad do kola a formatovani disku to nenabidne.Jem at vložim usb se zalohou ale to mam přitam vložene.Jak na disku tak na usb mam FAT 32.Mam verzi fw3.55 a multimana abych mohl hrat zalozni kopie ale to snad na to nema vliv.Už nevim co s tim.Diky za pomoc.

Až prohodíš HDD a vložíš flashku,tak drž zelené tlačítko dokud PSko 3x nepípne,tim se dostanes do puvodniho nastavení,pak až naskočí nějakej text tak musíš zmáčknout najednou select+start

Před časem jsem to dělal a žádnej problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu to zkusit a dam vedet.Zatim diky moc.

Prosim tě pipne to 2 krat a u druheho pipnuti se to vypne.A nic se dal nedeje.

A mysliš tlačitko zapnout a vypnout PS3.

Tak uz mi to povedlo a naskoči tam asi 5 nebo 6 řadku a nevim co mam z toho dat.Když jsem dal prvni nebo posledni tak mi to skoči at zmačknu select a start a to tam naskakuje pořad do kola.Nezlob se ale mam P3 teprve tyden tak s ctim vubec neumim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už mam.Ale ktery z tech řadku mam dat?

Jaký řádky?Kámo ty seš uplně někde jinde,neporadim ti,tady na foru máš návod,udělal jsem to podle něj a vše fungovalo.Nevim kde mas problem.

http://console-forum.net/tema/33867-vymena-hdd-kompletni-navod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, potřeboval bych vytvořit zálohu před výměnou hdd, ale bohužel mám doma jen 300 externí hdd a to je málo :cry: v ps3 mám teď 500GB a docela plnej. Měnit chci protože mi nejde z disku nic odmazat ani tam nic nahrát při každém pokusu to akorát vyhodí " AN ERROR OCCURRED DURING THE COPY OPERATION ( 80030002) "

Na filmy, hudbu, fotky prdim ale nerad bych přišel o data z her a profil na online hraní. Je nějaká možnost vytvořit tu zálohu jinak ?? Napadlo mě připojit disk z ps3 k PC a odmazat pokud to pujde vše nepotřebné, vrátit disk a pak udělat zálohu, ale protože jem na tyhle věci hovado tak si nejsem jistej abych něco nepodělal a ani netuším zda po připojení k PC něco na tom disku uvidím :roll:

Nemá někdo prosím nějakou radu?

Předem dík

Kuba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vas muže mi ještě někdo zkusit poradit s tim diskem:cry:.SStale zkoumam a nevim co stim.Diky moc.

Být tebou tak se vrátím na OFW 3,55, provedu výměnu disku, formát a přechod na CFW, instalaci multimana na čisto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Chci se zeptat, když vyměnim disk za novej a z nějakýho důvodu bych tam chtěl vrátit ten původní (třeba když zapomenu nějakej save) bude to po mě chtít formátovat? Předpokládám že ano ale radši se ptám, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

zdravim mám mega dotaz zvažuju koupit vetší hdd

Mám doma hdd cca 140gb takže by měl stačit na zálohu na fat32 bych ho měl taky umět naformátovat ale když mám v ps3 starej tak dám zalohu na ten 140gb pak koupim novej nainstaliruju do ps3 a z toho 140gb zase dám zálohu zpátky je to tak nebo kecám kraviny?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim mám mega dotaz zvažuju koupit vetší hdd takže mám dotaz

Mám doma hdd cca 140gb takže by měl stačit na zálohu na fat32 bych ho měl taky umět naformátovat ale když mám v ps3 starej tak dám zalohu na ten 140gb pak koupim novej nainstaliruju do ps3 a z toho 140gb zase dám zálohu zpátky je to tak nebo kecám kraviny?????

Omluva za doublepost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

chci se zeptat, mám v plánu výměnu hdd znovu a jestli mi tam půjde tento:

http://www.euronics.cz/pevny-disk-2-5-seagate-320gb-mom-thin-5400-seast320lt012/p315216/

pak by mě zajímalo v čem je rozdíl když mám 5400 či 7200 otáček za minutu nebo když mám vyrovnávací paměť 8mb místo 16mb a taky jak přesně poznám jestli do PS3 půjde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu