Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výměna HDD - kompletní návod


tekken90

Recommended Posts

Tak musim to napisat este raz ja som formatoval aj full formating a aj quik formating a aj na fat32 a aj na ntfs(default) a skusal som aj z jednym a aj z druhym formatom a ps3-ka to aj tak nezobrala a stale dookola mi ukazovala ci chcem restartnut alebo chcem vyhladat update takze skusal som to z troma hdd jeden je 60gb druhy 320gb a treti som vybral priamoz laptopa kde mam 2X250gb.Ten 320 gb ma po naformatovani ma 2 partitions a to jeden je * unallocated size:227,48mb used:0b unused 227,48mb status: none type:logical a druhy je H: NTFS size:297,87GB used:100,36Mb unused:297,77GB status:none toto je co mi ukazuje ak to pozeram v programe EASEUS Partition Master 6.5.2 Home Edition.A v tomto programe som formatoval vsetky HDD okrem toho co mam v laptope.Takze toto je vsetko podrobne popisane.Tak aj po tom vsetko stale ps3-ka strajkuje a nechce nabehnut a zformatovat HDD v ps3-ke,ako som to videl na videu a ako je to aj tu popisane :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Proste nekde delas chybu a nevim proc ti to vyhazie ze mas disk rozdeleny? Vem ten disk pripoj ho k PC zrus partiton a pak ho naformatuj na FAT32! ne na NTFS a nebo jak pises NTFS defalut jinak ti to PS3 neveme ani kdybys tam daval cokoli vedsiho nebo mensiho pokud to nebude mit format FAT32.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taaaaaakkkk a konecne som prisiel na to kde som JA somar robil chybu.Ludia ani nejde tak o HDD ako ho mate sformatovany lebo PS3 si ho aj tak naformatuje ako potrebuje ale ide o to ze ja som na tu flashku nakopiroval ten sw 4.31 update ale iba nokopiroval na root flashky a toto PS3 nevidi.Robil som chybu v tom ze som si na tej flashke neurobil zlozky PS3/UPDATE a do toho som nenakopiroval ten sw 4.31 .A az po case ked mi jeden clen fora " urqell " cim ho pozdravujem a dakujem a jasne ze aj Vam vsetkym dakujem som si uvedomil a skusil to presne ako je popisane tu na fore a aj ked som cital pozorne toto mi nejako uniklo a tak som skusil urobit zlozku PS3/UPDATE a az potom do toho nakopirovat sw 4.31 a flasku som dal do ps3 a co sa stalo?? Nastalo to ze PS3 tento update videlo,tak som vlozil HDD do ps3 a slava svetu podarilo sa dat tam HDD 320GB a aj update som urobil,sformatoval disk,natiahol backup/restore a cuduj sa svete vsetko ako po starom iba ze z velkym uloznim priestorom....Este raz dakujem vsetkym tu na fore co vedia a maju ochotu pomahat :party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Prosím o radu. Provedl jsem kompletní zálohu dat HDD ze starší PS3 Fat60 a při nahrávání do nové PS3 Superslim se mi nahrají pouze fotky, hudba a uložené pozice her. Dema a instalace z PSN se nenahrají. Zkoušel jsem to několikrát dle návodu a stále nic. BackUp trval téměř 8hod (78GB) a Restore jede jen 2min. Co dělám špatně? Díky za nápovědu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Vím ze je to psáno ale raději bych se ujistil...v ps3 mám všechny sloty obsazene účty a nerad bych o ne přišel. Nemám na ne hesla....resp na většinu...když vymenim hdd účty tam zůstanou a po restore se tam nahrají i všechny stávající hry co jsou momentálně nainstalované?

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Ahoj mám problém chtěl bych vyměnit 60gb disk za 500gb ale nemám žádnej exterňák na kterej bych udělal backup a chtěl bych ušetřit místo tak jestli by šlo smazat instalačky her abych udělal backup na flashku tak mě zajímá jestli pak hry půjdou když si zazálohuju jen savy dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grissom17: savy dej na flashku, je to v games -save data... zabere to par mega, pamatuj si loginy na psn .. hry stahnes z download listu a savy nahrajes zpet krasne z flashky :)

Rowan: jestli umrelo psko tak v jinym osku to nerozjedes , nejde dat hdd z jednoho do druhyho jiny psko ho odmitne musis ho dekodovat.. nebo opravit psko a tak ... co ti to psko presne dela , nedela ? jen nenastartuje do xmb nebo je total k.o -?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

jinak u toho tvojeho odkazu píší : Je to důležitá část na umístění HDD do PS3, pokud si koupíte verzi 12GB, kde žádný HDD není, tudíž tam není ani tento držák. Myslím si, že by ho mohli dávat i do 12GB verce jako přípravu. Na to, co to je, se mi to zdá drahé. takže je pro superslim xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu