Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výměna HDD - kompletní návod


tekken90

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

čau lidi chc ise zeptat kupoval jsem si s partou lidí PSN hry a chci si koupit nový HDD, protrože mi dochází místo tak se chci zeptat jestli když udělám tu zálohu pak ji obnovím půjdou mi ty PSN hry jde mi o to, že si musím nechat v PS3 profily na kterých to bylo kupovaný, aby to pak po mě nechtělo hesla nechci přijít o ty hry, přeci jenom jsem za ně docela dost zaplatil a hlavně nechci přijít o tekkena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

interní jde i 500gb ...

Dnes jsem zakoupil Samsung 500GB HDD 2.5" Spin Point M7 2,5'', SATA/300, 5400RPM, 8MB

http://nc.cz/samsung-500gb-hdd-2-5-spin-point-m7-2-5-serial-ata-300-5400rpm-8_d18924.html a vyměnil za stávající 160GB v provozu "chrochtající" Made in Thailand, na FLASH disk 32GB (zformátovaný na FAT32) nahrál poslední FW 2.76 do adresáře PS3/update, jak popsal Immanuel dne 13.12.2008 (No.14) a PS3 si nový HDD 500GB sama zformátovala, nastavila připojení přes LAN na Internet a celý backup 17 GB z FLASH je rovněž na novém HDD. Navíc Samsung 500GB HDD 2.5" Spin Point M7 v provozu není vůbec slyšet (100% šepot květin!!!, i když máš ucho na LED od HDD). Všem vřele doporučuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau tak mi přišel ten disk, ale po vložení do PS3 mi to napíše:

Cannot start.

The corect hard drive not found.

Zkoušel jsem i ten update dát na flashku, ale stejně nejde.

Dík za odpověď nevím co s tím.

To fakt nikdo nic nevíte co s tím mám udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
prdky staci jen dat posledni update na USB flash do adresare PS3\update\ a pak uz sledovat to co se nedarilo nekolik dlouhym hodin.))

stahni si posledni update vloz ho na usb do adresare PS3\UPDATE\ a pak uz si ho pri stisku select a start Plejna najde a uz te to bude samo intuitivne navadet.)

Tak jsem se stal zřejmě majitelem nefunkčního PS3.. Jsem debil a bylo mi divný že u 500GB HDD mi po výpočtu někde chybí 60GB,tak jsem HDD v PS3 zformátoval,ale stále mi jako prázdny chybělo 60GB,tak jsem vyndal disk,pripojil ho na redukci a zformatoval ho v programu EASEUS Partition Manager 3.0 Home Edition ve FAT32 s tím,že po vložení pres flashku budu vse znova formatovat a instalovat novy firmware,ale opak je pravdou...Stale mi PS3 nenabizi format,zkousi pres START a SELECT nacist firmware,coz probiha menenim procent,ale po restartu opet stisknete na ovladaci Home tlacitko a ze nemuze nabehnout..Jsem v prdeli a nezmuzu nic..

Nemel by jste nekdo prosim napad nebo alespon mi poslal odkaz na firmware v 2.60... Myslim si,ze to musi byt tim,protoze mi nezformatuje a nenainstaluje se ani drivejsi 40GB disk,ktery byl uvnitr..

Dekuji za kazdou radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšu jen,že jsem problém již vyřešil. Pokud by se toto někomu stalo tak píšu návod :

Musíte Váš HDD z PS3 vyjmout a navštívit kamaráda,který má také PS3 a je jedno s jakým firmware (já měl 2.80 a kolega 2.60). U něj vyměníte HDD a hle,najednou jeho PS3 nabídla formát HDD,tak jsem dal ano.. Po formátu nabídne restart a najednou i naběhla klasicky PS3 bez pomocí instalace přes firmware na flash. Koukl jsem do systemu a tvaril se PS3 jak 2.60. Vyjmul jsem tedy svuj HDD z jeho PS3 a vlozil do sve nefunkcni.. Najednou uz i ma PS3 nabidla format PS3 a po zformatovani restart,po restartu at vlozim USB disk s firmware,ten se nacetl a voala...uz mi vše funguje jak má :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Mam problem. Koupil jsem si novej 2,5 HDD do PS3, ale neni od zacatku naformatovanej na FAT32. Notebook, abych ho naformatoval, nemam. Mam jenom normalni stolni PC. A ted potrebuju poradit jak ten HDD k tomu PC pripojit. Nikdy jsem to nedelal. Jakej specialni kabel k tomu potrebuju? Myslim abych si ho mohl nejak pripojit jako externi a naformatovat nejak podobne jako flashku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Dobrej, velice by mne zajímala jeden můj problém týkající se zálohování.

Mám na ps3 - ten nejstarší 60 GB -> 3 profily -> jeden amerika, jeden cze a jeden japan..

a ten můj první -> amerika -> ten se prostě při záloze na WD disk sice uloží, ale pak při obnovení na novou konzoli 80 GB ne a ne naloadovat. Mám tam třeba uložený placený písničky ze SINGSTAR atd.. co s tím..

Jako chtěl jsem to řešit tak, že se tím učtem přihlásím rovnou v té nové konzoli, ale tam mi to napíše, že s těmahle ID a password se tady nemůžu logovat.. nevíte někdo jak na to? nejsem prostě schopnej tu starou konzoli zrušit a vše mít na té nové a to mne dost vadí!! Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musíš si vytvořit ten profil i na tý nový a ty songy stáhnout znova pokud si to kupoval sám tak bys pak měl mít možnost si to stáhnout ještě 5x

Já vím, ale jak se na tý nový příhlásím k tomu svému PSN učtu, když mi to napíše, že z této konzole se k němu přihlásit nemůžu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se v pevných discích moc neorientuju, takže se radši zeptám:

má někdo zkušenosti s tímhle HDD?

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=63207

Seagate je OK. Doporučil bych ti ale spíš disk bez G-protection (G na konci názvu) - pokud tedy s puštěnou PS nedojíždíš denně do práce. Za ušetřené peníze můžeš pouvažovat o 7200 otáčkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seagate je OK. Doporučil bych ti ale spíš disk bez G-protection (G na konci názvu) - pokud tedy s puštěnou PS nedojíždíš denně do práce. Za ušetřené peníze můžeš pouvažovat o 7200 otáčkách.

Myslíš tento?

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=63214

Jakej je rozdíl mezi diskem s G-protection a bez ní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"G-Force Protection™ technology for hardcore road warriors or even aspiring warriors in need of extra robustness. The G-Force Protection feature provides enhanced data protection against shock that may occur while the drive is operating." ... aneb ochrana proti poškození disku při otřesech/nárazech, vhodná zejména do notebooků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

takže díky za skvělj tut, teď sem si koupil novej HDD (ten starej nefungoval, ale to je jedno) udělal jsem si zálohu a hlavně děkuju za to, že jsem přišel i o hry z PSstoru i když jsem se ptal jestli mi zůstanou profily a tekken90 mi napsal, že se nemusím bát, ale měl sem se bát a vykašlat se na to, protože ty profily se smazaly a hry jsou nefunkční a hlavně si nepamatuju co sem od koho kupoval takže ani nemůžu požádat znova o heslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu